Wpis z mikrobloga

@Micylian: Plebiscyt na gównostronce która ma 600 lajków, opis mocno przechylony wiadomo w jakim kierunku. W plebiscycie biorą udział Zakonnica, święta, młoda rozstrzelana dziewczyna, Agata Mróz która nie zgodziła się na aborcję mimo białaczki. Większość zaczyna się od słów "żona, matka" a oburzenie awruk większa niż jak prezydenta wybierali. Ludzie to jednak za dużo czasu na głupoty mają.
  • Odpowiedz
wykluczono u niej chorobę psychiczną (ʘʘ)


@horalki:
Jak można wykluczyć chorobę psychiczną u osoby z hardkorowymi urojeniami? Polecam trochę krytycznego myślenia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: a skąd wiesz że to urojenia? Znasz ją osobiście? Ja też nie znam i wiem że może to być wymyślona historia,
ale popatrz ile osób to wszystko ujęło. Polecam trochę obiektywnego myślenia.
  • Odpowiedz
@horalki:
A jak Ci powiem, że widzę za oknem wróżkę zębuszkę bzykającą w locie 2Paca, wszystko podlane złotą poświatą, to skąd będziesz wiedział że to urojenia? Idźmy dalej - jutro przyniosę Ci opinię lekarza psychiatry z pieczątką potwierdzającą że faktycznie latający 2Pac oddawał się słodkiej miłości z wróżką zębuszką. Kupujesz to?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: Jak lekarz podbił pieczątkę to tak. Jeśli mógłbyś to rozgłosić na cały świat, to byłoby całkowicie niesamowite. Możesz zapisywać swoje urojenia, potem stworzysz książkę którą wiele osób przeczyta.
  • Odpowiedz
@horalki: Ależ ja nie wykluczam życia po śmierci, tego że żyjemy w symulacji ani nawet istnienia Istoty Wyższej :)

Tylko dlaczego miałbym kupować akurat opowieści siostry Panzerfaustyny, a nie, nie wiem, Hubbardowe bajeczki o statkach kosmicznych u scjentologów albo o 72 powabnych hurysach u lekarzy inżynierów? :) Czy artykuł z nczasu o mechanice kwantowej je też uwiarygadnia?

Problem z wami katolikami polega na tym, że "wasza racja jest najwajższa", a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: Ależ ja nie jestem "typowym katolikiem"(uważam że Boga ma się w sercu, co jest sprzeczne z chrześcijaństwem), nie chodzę do kościoła ani nie odmawiam modlitwy. Mnie tylko denerwuje to negatywne podejście do wiary, wszyscy już od niej odchodzą, a przecież to ona dostarcza tyle dobrego dla człowieka. Równie dobrze o tobie mógłbym powiedzieć "twierdzisz że twoja racja jest najważniejsza", bo nie ma na to dowodów które są widoczne ludzkim
  • Odpowiedz