Wpis z mikrobloga

Czesc, dostalem dzis swoje gogle #ev200d i mam pytanie jak to jest ze slotem karty pamieci... bo wkladam, jest lekki skok i nic wiecej - jest jeszcze troche luzu zeby ja dopchac ale nie zakleszcza sie... Przy probie nagrywania wyskakuje przekreslony symbol karty. Jak to jest u was?
#drony #fpv
  • 15
  • Odpowiedz
@kolezka1: ja polecam x cross oraz długą pagodę od prodrone. Komplet kosztuje ze 105 zł, latam na nich i mam bardzo dobry odbiór. Spokojnie odbiera z 200m przy 25mW na nadajniku. Drugi moduł wyjmij jeśli nie obsadzasz, szkoda prądu. Bateria to słaba strona tych okularów. Ja sobie kupiłem koszyczek fatsharka na 18650.
  • Odpowiedz
a ja proponuję zamontowanie tam rapidfire i zakrycie sobie go tą drugą przykrywką :) bardzo dobrze działa RF z tymi goglami. Sprawdź sobie czy dobrze Ci działa dvr... a konkretniej jak nagrywa. Bo mój nagrywa tragicznie... :(
  • Odpowiedz
@kolezka1: dużo na jakości nawala też miejsce gdzie jest to nagrywane - w pełni metalowa hala sportowa, wizja jest tragiczna, bez clearview groundstation albo rapidfire niema się tam co wybierać.... kupowałem na BG, zanim zacząłem nagrywać (robię to strasznie rzadko) i zgłosiłem problem to już było po wszystkim i BG kazał mi się ciongnąć :)
  • Odpowiedz