Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: Ja się z tym zgadzam, ale tak sobie rozmyślając, to czy przedstawienie osoby grubej, jako tej , która je dużo i niezdrowo nie jest obraźliwe? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zważając na to, że ludzie mają problem z nadmiernym jedzeniem bądź niezdrowym przez problemy na tle emocjonalnym? Czy plakat mówiący o szukaniu pomocy nie byłby trafniejszy dla takich osób?
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Przedstawienie dosadnie jakiegoś nałogu jest okej, ale czemu w tym przypadku skupił się na tym, że to nałóg grubych i że gruby jest gruby ze względu na jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)Sztuka to sztuka i można sobie ją przedstawiać jak się chce, podobno, ale skoro akurat to jest to przedstawiane w przestrzeni publicznej, to według mnie, to trochę bez sensu i jeśli ktoś gruby czuje się
  • Odpowiedz
@CzarnaPantera94: w obecnym pokoleniu chłopców w rurkach nawet grubasa grubasem nie można nazwać bo wrażliwi i emocje. No ludzie bez przesady. Już nie przeginajmy paly i nie stawiajmy w tej samej linii ludzi naprawdę chorych z debilami, do których nie dociera, że cola, kfc i #!$%@? boczku z miodem na śniadanie sprawia, że wyglądasz jak chodzący kawałek słoniny. Potem normalni ludzie drżą siadając na ławce w parku czy jak taka kruszyna
  • Odpowiedz
i że gruby jest gruby ze względu na jedzenie


@CzarnaPantera94: szczerze mówiąc nie widziałem w tym takiego przekazu. Na znaku jest osoba gruba i napis "jedz ostrożnie". Nie wiem czy to koniecznie znaczy, że jeśli jesteś gruby to musiałeś nieostrożnie jeść. Moim zdaniem jest tu raczej jeśli będziesz jadł nieostrożnie, to możesz być gruby. Co innego gdyby zamiast "jedz ostrożnie" było tam "nie bądź gruby" ( ͡° ͜
  • Odpowiedz