Wpis z mikrobloga

Ostatnia cyfra po wciśnięciu plusa oznacza Twój odpowiednik w Uniwersum #szkolna17

1. Krzysztof Kononowicz
2. Wojciech Suchodolski
3. Nero
4. Andrzej N. "Kargul"
5. Tomasz Baranowski "Profesor"
6. Wojciech Starosiuk "Kargul"
7. Krzysztof Niewiński "Niemiecki"
8. Mariusz Paradowski "Mario Krzaklewski"
9. Marcin "Fiodorczuk"
0. Jarosław Andrzejewski "Mexicano"

#glupiewykopowezabawy #kononowicz #suchodolski #mexicano #patostreamy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Watchser: Prawdę mówiąc miałem dylemat kogo dać w tym miejscu (najpierw ułożyłem pierwszą siódemkę + Meksykanina jako zero xD i Fiodorczuka obok niego ze względu na to że w tym momencie obaj jakby konkurują o bycie głównym redaktorem Misiaczka). Dałem 16biopsji, ale faktycznie, przydałoby się jeszcze kilka opcji. Niestety istnieje tylko dziesięć cyfr arabskich...
  • Odpowiedz
@potezny_biskup: No to Krzaklewski nie pasuje i tutaj nawet nie ma dylematu. Postać w porównaniu do innych dość krótko była w uniwersum. Nawet były dyskusje aby jej nie zaliczać do uniwersum, co postulowali inni użytkownicy.
Rozumiem, że jako postać jest stosunkowo świeża więc jest zauważany przez nowych widzów, ale muszę przyznać że bezapelacyjnie to zbyt duże wyróżnienie krzaka. Nawet Fiodor mimo dobrych lajtów też mógłby być kimś zastąpiony kto ma/miał
  • Odpowiedz
@Watchser: Z postaci które wymieniłeś Terka pojawił się rzadziej niż Krzak. Czeczet i Axelio aktualnie żyją w innym uniwersum Foliarzy, co blokuje im skutecznie powrót na łono jedynego słusznego Uniwersum. Mecenas odpada - nikt nie zasługuje aby był jego odpowiednikiem, gdyż jest to najwybitniejszy czarny charakter, którego twarzy nie zna sam Prezydent. A nati po prostu nie lubię xD
  • Odpowiedz
@Watchser: Jasne, każdy ma swoje zdanie, ulubione jak i znienawidzone postacie ( @sw-walenty - pozdrawiam Cię! - i jego uwielbienie dla Moczopijano są chyba najlepszym przykładem na tagu xD ).
Ale zwróć też uwagę na pewien fakt: każda z postaci które wymieniłem brała bezpośredni udział w jakiejś aferze będąc na miejscu, w Białymstoku. To jest pewien łącznik. Wyjątek stanowi Profesor, który ze względu na swą mądrość i dostojeństwo nie
  • Odpowiedz
@potezny_biskup: Ewka Lipton już zdeklasowała Maria z 5x w sensie ilości kontaktów ze wszystkimi szkolniakami i ilości triggerów prezydenta i spółki. Mario miał tylko 5 sekundowy kontakt z grubym. Nawet nie ma co wspominać, że towarzyszy jej śmietanka trolli US17.
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Tak, z tym że jak zauważyłem wyżej - Ewka nie odwiedziła miasta bandyckiego, czym różni się od wymienionej dziesiątki. Jeszcze nie odwiedziła. Może to się zmieni gdy otrzyma więcej wiadomości o zbawiennym wpływie żądła majorskiego na raz+kodowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@potezny_biskup: Gdyby była na miejscu, to spokojnie uplasowałaby się jako superłotrzyca US17 w okolicy Chodora i Kargula. Już widzę te podjazdy grubego pod Zielony Domek, sterty donosów i obrzucanie się łajnem przez YT ;)
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Możliwe, choć podejrzewam że częściej pod domek podjeżdżałaby załoga komisariatu trzeciego na polecenie głównego białostockiego obeka i czekisty. Smalec magazynowany w brzuchu bożym nie najlepiej zniósłby ciągłe spacery.
  • Odpowiedz
@Mickeyickey: Znany też jako Reżyser lub Niemiec. Kreator licznych dyskusji politycznych, stworzył między innymi takie produkcje jak "TRZECIA GODZINA KONSUMPCJI KIEŁBASY Z CZĘSTOCHOWY" czy też nagranie ze słynnej Libacji w doborowym gronie.
  • Odpowiedz