Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy

Poleci ktoś:
1. Dobre i wygodne słuchawki bluetooth do przenoszenia żelaza
2. Dobre rękawiczki do przenoszenia żelaza

Zanim ktoś powie, że jestem sezonowcem bo styczeń to:
1. Stare rękawiczki od roweru szlag trafił bo się przetarły
2. Słuchawki przewodowe irytują
  • 15
preseed42: Nie. Powinieneś mieć pewność chwytu, którego nie wyrobisz sobie używając rękawiczek.

Co innego jeśli jesteś homoseksualistą, osobą grającą na fortepianie lub przystojnym dżentelmenem który zarabia pokazując swoje dłonie.


@Estetykatopodstawa: wydaje mi się, że pewność chwytu zdecydowanie lepiej zrobię dbając o trening przedramion niż zastanawiając czy jestem homoseksualistą czy osoba grającą na fortepianie

a jak nie jestem w stanie zrobić np martwego bo odciski #!$%@?ą to #!$%@? to i wole założyć
@preseed42: spróbuj bez rękawiczek,poprawisz chwyt i przy tym w moim wypadku przełożyło się to na siłę Przy prawidłowym chwycie to nawet nie będziesz miał odcisków,a nawet gdyby to pumeks+krem i po nich.
@preseed42 słuchawki bluetooth są dla inwalidów słuchowych. Przecież to badziewie szumi i ma dźwięk stłumiony, o dźwięku "pup" po każdym zakończeniu odtwarzania piosenki nie wspominając.
@pss8888: czy ja wiem, sennheisery momentumy przez adapter bluetooth soniacza dają radę, nie jest to to samo co bezpośrednio z hifi ale jednak jest OK

@Estetykatopodstawa: z czasem to z czasem tamto, jak mam #!$%@? trening bo odciski to wolę chociaż do martwego założyć te rękawice zamiast sobie psuć serię mniejszym obciążeniem.

Kiedyś miałem złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem i może przez to mam więcej mocy w np plecach
@preseed42: każdy odradził ci rękwaiczki ale jak się tak upierasz to idz do sklepu i przymierz kilka par, zobacz w których najwygodniej ci jest i wydaje mi się żeby od wewnetrznej strony były wyłożone jak najbardziej szorstkim materiałem