Wpis z mikrobloga

Mirki . Ostatnio mialem spór na Aliexpress. Zakupilem 11 listopada przedmiot na aliexpress, ktory mial być prezentem na święta. W dodatku wybralem platną opcję wysylki (China Registered air Mail) aby moc sledzic przesylkę i zeby przyszla przed swietami ( opcja miala o 10 dni krotsza dostawe niz darmowa). Dodatkowo przez pierwsze 10 dni nie mialem mozliwosci sledzenia przesylki. Dopiero gdy upomnialem się u sprzedawcy pojawil się numer przesylki ( + data nadania byla w dniu ktorym do niego napisalem i wygląda to na to, ze on mi ją zapomnial chyba wczesniej wyslac. Ostatni status przesylki zmienil sie 29 listopada, potem kompletnie zadnego nowego info o stanie paczki, tak samo ze strony poczty polskiej. 11 stycznia minąl czas ochrony w jakim miala byc dostarczona przesylka. Otworzylem spór i po 2 dniach dostalem zwrot pieniedzy. Dzisiaj przyszla poczta pod moją nieobecnosc i wreczyli paczke mojemu sasiadowi ( chyba podpisal) no to ją odebralem.

I co teraz ? Cieszyc sie darmowym " prezentem"? Czy mam być prawilny i ten hajs zwrócić a jak zwrocic to raczej bez kosztu wysylki bo jednak poczta nawaliła po calosci ( sledzenie, czas dostarczenia). Koszt nie duzy 23.11 za wszystko. Sam item 16.50

#aliexpress #prezenty #chiny #allegro #zwrot
  • 3