Wpis z mikrobloga

Czy play nadal korzysta z zasięgu 4 sieci i czy będzie korzystał?(plus, t-mobile, orange, play) w mojej okolicy jest tragiczny zasięg a niedługo umowa mi się kończy i zastanawiam się czy w play nadal będzie najlepszy zasięg ze wszystkich sieci
#play
  • 9
@Andrzej00112 musisz sobie kontrolowac od czasu do czasu czy Ci profili sieciowych nie zmienili. Ja mieszkam w miescie, w sumie na samym jego koncu i zasieg samego Play mam dramatyczny, za to Plus smiga niezle. Jednak od czasu do czasu stwierdzaja, ze Plus mi sie nie przydaje i wywalaja mi zasieg Plusa z profili sieciowych.
@Andrzej00112, zachęcamy do obserwowania bloga naszego Rzecznika Prasowego, gdzie informujemy o wszelkich nowościach i zmianach w Play: www.blogplay.pl :). Jeśli chodzi o partnerów roamingowych, możesz o tym przeczytać na https://blogplay.pl/2018/12/historyczna-zmiana-play-wypowiedzial-umowe-plusowi/. W razie gdybyś potrzebował pomocy z zasięgiem, prosimy utworzyć w tej sprawie zgłoszenie w Play24 (www.24.play.pl), pomożemy najszybciej jak to możliwe :).