Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
I wiesz co zauważyłem, najmocniej są niezadowoleni tacy jak Ty, którzy za 5(!) lat dodali 3 ( słownie trzy) znaleziska.

@RFpNeFeFiFcL: No faktycznie. To że w zasadzie nie dodaję znalezisk sprawia, że nie jestem w stanie obiektywnie zauważyć spadającego poziomu portalu, czy też tego że ktoś zachowuje się jak zaślepiony ideologią troglodyta xDDD

Ja skromnie dodałem za 5 miesięcy jakieś 700 ( słownie siedemset) znalezisk.

Z których co najmniej 200 sam osobiście przetłumaczyłem z Nature, Science, Physical Review Letters,
  • Odpowiedz
@Zwanek:

Ta "wojenka" jak raczysz to nazwać dotyczyła naukowca którego ja osobiście dążę ogromnym szacunkiem.
I powiem Cię dla czego.
Nie dla tego że miał ogromny udział w tworzeniu unowocześnianej genetyki.
Nie dla jego osiągnięć w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ta "wojenka" jak raczysz to nazwać dotyczyła naukowca którego ja osobiście dążę ogromnym szacunkiem.

@RFpNeFeFiFcL: A pisanie o czyimś "pedalskim życiu"(nie mogę znaleźć, ale musisz pamiętać, bo pisałeś tak kilka dni temu pod jednym swoim znaleziskiem) też dotyczyła walki o dobre imię tego pana? :v

A dla tego ( zapewne 99,999% Wykopków tego nie wie i ja specjalnie nigdy o tym nie wspomniałem ) że ten człowiek sprzedał na aukcji za 4,8 miliona usd swój medal Nobla, i całą kwotę oddał do tych szumowin z Cold Spring Harbor Laboratory.

Zgadniesz na co ? Aby rozwijali laboratorium gdzie między innymi byli zatrudnieni czarnoskórzy pracownicy których Watson znał osobiście.

I to jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RFpNeFeFiFcL: Stary, nie dość że odnosisz się do tego co piszę jedynie pośrednio, to znowu sugerujesz mi coś czego nie napisałem("A to ja nie mam prawa pisać o czym myślę?")
Serio nie mam dzisiaj ochoty na dyskusję w ten sposób i wytykanie komuś jego tanich chwytów erystycznych.
EOT z mojej strony i tyle. Możesz wracać do walki z lewackim homolobby, czy co tam uważasz za słuszne...
  • Odpowiedz