Wpis z mikrobloga

Uczelnia odmawia mi wystawienia faktury za dyplom oraz parę odpisów w różnych językach.
Łącznie na kwotę 250zł.
Nie potrafią przytoczyć żadnego przepisu, który by zakazywał wystawienia takowej faktury, a mnie to ciekawi...
Dodam że jest to uczelnia publiczna (Politechnika P.)
O co może im chodzić ?
PS. żeby nie było, rozmawiałem z dziekanatem a potem z główną księgową... jednak nikt nie był w stanie powiedzieć dlaczego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firma #prawo #prawogospodarcze #jdg
  • 14
@deryt: toż już zapłacone... nikogo nie straszyłem, tylko pytałem... nie chce nikomu robić pod górkę, wali mnie te 250zł. Ale chodzi o sam fakt, na jakiej podstawie mi odmawiają wystawienia faktury.
@iighlaq_alhabl: no, to tak troche nie po koleżeńsku się zachowują... a pisałeś coś wyżej, np. do rektora ? Często Panie z dziekanatu chcą mieć lekką pracę i wmawiają że czegoś się NIE DA bo im się NIE CHCE :)
@deryt: Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony uczelni, jawna ignorancja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce im zgłaszać za pare cebulionów, ale jakby popatrzeć na skale tego zjawiska, a może faktury za oprawy przez firmy papiernicze biorą, to jakoś ten interest sie kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)