Wpis z mikrobloga

@Belmondawg: Witaj

Przeglądając forum trafiłem na twoje wypowiedzi odnośnie przygasania oświetlenia zegarów oraz wibracje. Posiadam podobny problem w swoim s70 z 2000r. Jest to końcówka produkcji i siedzi w nim skrzynia AW55-50sn. Odkąd padł mi akumulator i autko stało bez prądu przez noc to jak wyhamowuje do 0 na samym końcu obroty spadają do granicznejj wartości na chwile i auto wpada w wibracje jakby miało zgasnąć ale nie gaśnie. Problem z mrugający takim pulsującym oświetleniem zegarów mam odkąd kupiłem to autko. Zrobiłem nim już ponad 30 tys km z ta usterka :-) jakbyś mógł coś podpowiedzieć to będę Ci wdzięczny :-) słyszałem ze jak padnie akumulator to skrzynia może potrzebować adaptacji. Jest to możliwe ?
  • 1
Cześć. Nie wiem jak wygląda sprawa z adaptacją po rozładowaniu akumulatora. Ale u mnie pomogło czyszczenie przepustnicy, wibracje ustały i falowanie również. Czasami tylko w ostatnim momencie hamowania mam delikatne wibracje, ale to prawdopodobnie konwenter. Zobacz sobie na Yt jest filmik jak wykonać adaptacje skrzyni ręcznie.
BTW z tego co się orientuję to masz przepustnicę, która była dość wadliwa, więc czyszczenie niekoniecznie pomoże.