Wpis z mikrobloga

@paul_zimmermann: co do stosunku jakość/cena, to raczej nie jest to szczyt marzeń, ale są bardzo ładne to fakt, więc jeśli ci się podoba to nie powinieneś być zawiedziony. Jeśli chodzi o alternatywę to myślę, że Junkersy
  • Odpowiedz
@diogene: Zgadzam się ogólnie. Mówię tylko subiektywnie o wizualnym aspekcie bo Hubloty wiadomo jak się kojarzą. A ten classic fusion z drugiej ręki może być jakąś tańszą alternatywą dla roal oaka ;)
  • Odpowiedz
@paul_zimmermann: No siema ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co dokładnie chcesz wiedzieć? Mam go od sierpnia 2017, zapłaciłem ~ 860 zł. Działa bez zarzutu, jedynie po pół roku siadła bateria. Był czas kiedy nosiłem go codziennie, ale przez grubą kopertę notorycznie obrywał o futrynę, biurko w pracy, a raz nawet o latarnię na dworze xDDD - efekt to rysa na szkle, która rzuca brzydki cień na tarczę.
eternalslavo - @paulzimmermann: No siema ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co dokładnie chcesz wiedzieć? Ma...

źródło: comment_eH6x5G7Jbpsl3p1BORLqKmwkSWHvL8Gm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@eternal_slavo: kurczę, trochę mnie zasmucileś tą grubą kopertą :/ potrzebuje czegoś do koszuli/marynarki, nie typowego garniturowców ale właśnie coś w casualowej stylistyce, a na grubej kopercie często opiera się mankiet i wyglada średnio. Bambino wiadomo ze lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam już Orienty, Seiko chronograf tez i szukałem czegoś nowego. Jutro przejdę się do Swissa bo tam zdaje się mają, zobaczę jak wyglada na
  • Odpowiedz
@paul_zimmermann Możesz sobie obejrzeć recenzje kryształowego szkiełka i tiktalka. Oni mieli nie identyczne, ale podobne modele do tego. Koperty o identycznej grubości, więc można sobie sprawdzić. I tak, w swissie mają. Nawet w sobotę oglądałem sobie na wystawie.
  • Odpowiedz