Wpis z mikrobloga

Dziewczyna lat 28 z obrzydliwą 5x8cm brodawką na plecach ją usuwa.
#logikaniebieskichpaskow :
-dobrze zrobiłaś, nie wiadomo co by się z tego rozwinęło
-ładnie się zagoiło
-nie boli, ani zrosty nie ściągają skóry?
-bardzo ładna blizna jak na tyle usuniętej skóry
#logikarozowychpaskow
-ale masz obrzydliwą bliznę
#niebieskie paski to spermiarze komplementujące nawet blizny. Serio uważacie, że 4mm szerokości biała linia na plecach może być "ładna" i nie przekreśla atrakcyjności kobiety? Heloł, bierzecie laskę do domu, rozbiera się a tam na plecach niespodzianka. To tak jakby facet zdjął buty i okazało się, że ma marne 178 cm wzrostu.
  • 116
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o spermiarskie komplementowanie. Czasami człowiek chce być po prostu miły, wyrażając zainteresowanie drugim człowiekiem, zwłaszcza w takim przypadku, gdy blizna dotyczy kobiety, które z reguły przywiązują większa wagę do takich rzeczy i się tym przejmują. I nie, taka blizna nie przekreśla atrakcyjności.
  • Odpowiedz
XD ja mam 3 blizny na plecach, może nie 3x4 cm ale niewiele mniejsze, też lekarz wycinał podejrzane znamiona. Trzecia wynika z #!$%@? się kant ramy okiennej

A) mam w dupie czy ktoś to widzi, ubieram co chce i nawet nie tuszuję, a lubię sukienki z gołymi plecami
B) jedyny komentarz jaki usłyszałam na ich temat to czy jest to znamię (takie od urodzenia) i tyle

Słabe masz koleżanki jak takie komentarze
  • Odpowiedz
@KocieTruchlo: tja. Wszystko dzisiaj jest baitem. Ech wykopki.
@PaulStanley: też uważam, że blizny są lepsze od znamion. I że tamten chirurg to naprawdę był artysta. I może to rzeczywiście zazdrość, że teraz faceci mogą "przypadkiem" smyrać ją po plecach. Ale bardziej uprzedzenia.
@marcel_pijak: ale że niby ocenianie człowieka przez całokształt a nie na podstawie jednej cechy, nieakceptowalnej z powodu bezpodstawnych uprzedzeń jest lepsze?
  • Odpowiedz
@KarolinaAgata: To chyba oczywiste, że nie ocenia się książki po okładce, albo kobiety po jakiejść tam bliźnie.
Faceci kierują się zdrowym rozsądkiem. Lepiej mieć wycięte znamię, bliznę, jakikolwiek inny ubytek na zdrowiu i urodzie - ale zwiększyć prawdopodobieństwo że nic się z tego gorszego nie stanie i zejść za młodu z tego świata np na czerniaka, niż jak w logice różowych - pierdzielić że coś z wyglądu się popsuło. Niebiescy lubią
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: - chwalenie się zjedzeniem zepsutego pasztetu
-twierdzenie, że zamiast leków na grypę lepiej wypić setkę
To nie przypadek kobiety przesadnie dbającej o zdrowie.
Nie zrozum mnie źle - ja naprawdę biorę pod uwagę estetykę tej blizny i nie jest zła i zawsze można dopisać do niej epicką historię (ona pewnie opowiada, że wyj###ła się po pijaku), ale większość komentarzy była jednak nieprzychylna.
Ok, pięćdziesięcioletni kierowca stwierdził, że jest głupia bo
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: raz, że nie zarzutka, a dwa, że przykład ze wzrostem to tylko przykład cechy odrzucającej dużą ilość kobiet z automatu. Przywyknij, że kobiety to nie mężczyźni i oceniamy kategoriami atrakcyjności genów i przydatności w stadzie, którego od kilkunastu tysięcy lat nie ma. Słaby mężczyzna może być wybitnym chirurgiem, czy nawet żołnierzem, ale nie obroni jaskini przed tygrysami szablozębnymi.
Alenie martw się, Jezus powiedział, że każda kobieta może stać się mężczyzną
  • Odpowiedz
@mistejk: z jakiegoś powodu jest była. Może nie podobało jej się, że podobała Ci się jej blizna? A może jak wydobrzała to stwierdziła, że teraz należy jej się lepszy? Podziel się smutną historią.
@Naturmensch: bait bo płytkie dziewczyny na pewno nie patrzą na cyferki w rubryce wzrost? Słońce, popatrz na statystykę, średni wzrost kobiet to dużo poniżej 170 cm, a z facetami 170 cm umówiłoby się tylko 30%kobiet. Umówiło, czyli
  • Odpowiedz