Wpis z mikrobloga

No i cały mikroblog już zalany tekstami, że Owsiak wszystko ukartował, że to cwaniak, Goebbels, że to wszystko było po to by wywołać emocje, że ludzie mają w Polsce sprane mózgi jak w Korei Pln. Ci sami ludzi w innych postach piszą, że nie ma żadnej nagonki na niego ani żadnej mowy nienawiści. Jednak te wszytskie stereotypy o Polakach pełnych zawiści i zazdrości to najzwyklejsza prawda.

Nawet tak fajną rzecz jak WOSP potraficie obsmarowac gównem i zrównać z ziemią, przyrównać do totalitaryzmów. Smutne.

#adamowicz #wosp #bekazprawakow
Pobierz chanelzeg - No i cały mikroblog już zalany tekstami, że Owsiak wszystko ukartował, że...
źródło: comment_9knn2KsS5MZ1ln53O7GQ6wZr0SUJ7T7I.jpg
  • 98
@Naxster:

Ile razy ci wytknieto ze nie rozumiesz nawet tego co cytujesz?


Z ciekawości, ile razy i czego miałem nie rozumieć w daremnym bełkocie Owsiaka pt. "Ja, ja, ja"? Wytłumaczyłem swoją opinię już w pierwszym wpisie. Nie moja wina, że kult Owsiaka nie pozwala Wam na przyjęcie opinii innej, niż patetyczne wpisy na jego temat i zarzucanie inaczej myślącym pisanie na zlecenie.
@Naxster: A że tak spytam - za co się go uczepiono? Bo raczej nie za to, że od dwudziestu kilku lat odciąża ekipy rządzące z ich odpowiedzialności w stosunku do podatników i płatników składek, którzy nie dostają w ich ramach wszystkiego tego, za co płacą.
Jest moda zeby pojechać po Owsiaku i to robią, 25 lat było dobrze ale jakimś dziwnym trafem od 3 lat Owsiak zaczął być dla nich "polityczny"


@oddajciemikontozlodzieje: moda xD Prawda jest taka że od kilku lat Owsiak się stacza i z bestronnego typa prowadzącego WOŚP ustawił się po jednej stronie i bardzo często to co mówił było właśnie tą mową nienawiści. Typ jest niestety zakłamany. A że zrobiliście z niego świętego
WOŚP to wcale fajna rzecz nie jest, gdyby Państwo ogarnęło burdel ze służbą zdrowia to te całe wośp byłoby zbędne


@egonszef: A wiesz, że w WOSPie wcale nie chodzi tylko o zebranie pieniędzy na sprzęt dla służby zdrowia? Chodzi o obywatelskie zaktywizowanie setek tysięcy Polaków, pokazanie, że wspólna, społeczna inicjatywa jest możliwa a organizowanie się ma sens. W krajach od dawna demokratycznych, jak np. Szwajcaria, każdy dorosły obywatel należy średnio do
ile razy i czego miałem nie rozumieć w daremnym bełkocie Owsiaka pt. "Ja, ja, ja"?


@Venro: no zasadniczo jego sensu.
Owsiak wprost powiedzial, ze jak dalej bedzie jak jest w kraju to uruchomimy obozy smierci na nas samych. I ciagle mowil o nas polakach, nie o sobie.
Nie bylem ani troche za obroną owsiaka przez nascie lat. Patrzylem na to wszystko od dawna stwierdzajac ze co mnie to. Az w końcu
Powiedzialem co mialem. Kazdy kto sie zastanawial nad swoim stanowiskiem niech poczyta i odepnie sie od wykopu i jego przekazów i linii. Zastanowcie sie czym i czy was kiedys orkiestra i owsiak obrazili. Kto wam wmówił niechęć.
im out
@chanelzeg wośp aktywizuje miliony Polaków do dawania im kasy, takie żebractwo na masową skalę pod przykrywką, czy tam kolejny podatek. Państwo jest od dbania o nasze zdrowie i jeżeli już mielibyśmy się do czegoś mobilizować to do odpowiedniego głosowania aby żyło się nam lepiej.
@chanelzeg: Przyjeżdżałem często do Gdańska. Ja z moją rodziną nie możemy się pozbierać.
Pamiętam jak jeździł tramwajami od czasu do czasu, żeby sprawdzić, czy wszystko jest jak należy i czy ludzie są uśmiechnięci. Chodził po osiedlach i pukał do ludzi pytając o standard życia, był na każdej studniówce w Gdańsku, zawsze chętnie jeździł do szkół podstawowych, malował sobie z dziećmi farbkami twarz i grał z nimi w piłkę.
Pamiętam jak kiedyś
wczoraj o tym rozmawialem i stwierdzilem właśnie, ze to zly ruch z jego strony, bo bedzie to źle odebrane. I w odpowiedzi usłyszałem "wszyscy widza jaka jest prawda, jak ktos ma choć kapke mózgu we łbie to zrozumie czlowieka ktoremu puściły nerwy ale chce dalej pomagac. Reszta nie warto sie przejmowac"


@Naxster: To te nerwy mu puszczają od kilka lat wiele razy.

I sobie przypomnialem, ze za duzo siedzę na portalu