Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? mireczki tracę wiarę ludzi i jestem załamany.
Wyszedłem na spacer z psem i już przed moim blokiem zaczepiła mnie jakaś pani około 45lat a jako że miałem słuchawki na uszach to nie słyszałem co mówi więc wyłączyłem muzykę i poprosiłem żeby powtórzyła, A ona do mnie roztrzesiana coś niezrozumiale mówiła(okazało się że jest ukrainką, która tu mieszka już wiele lat i przez akcent początkowo nie rozumiałem) Ale po chwili A zrozumiałem żeby chciała żebym zadzwonił na policję, więc pytam czemu A ona mówi do mnie że uciekła z domu( okazało się że mieszka w klatce obok mojej już 10lat) bo mąż (też Ukrainiec) zaczął ja bić i szarpać A dziecko (syn 12lat) próbował ja bronić A odepchnal je do pokoju A ona że strachu uciekła z domu więc zadzwoniłem na policję opisałem cała sytuacja A potem poszedłem z nią pod blok poczekać na policję i porozmawiać z nią żeby się uspokoiła Ale w trakcie czekania na policję przyszedł jej mąż i zaczął do niej skakać i do mnie też bo się dowiedział że po kolegów @Sierzant_Bagieta zadzwoniłem to ja od razu patrzę na psa i mówię do niej "pilnuj mnie" (wtedy robi się z niej pierwszej klasy pies obronny) i doskoczył do typa. Ja #!$%@? ukraince połączył wątki że może to się dobrze nie skończyć dla niego to co zrobił? Wsiadł do swojego passata b5 i odjechał... #!$%@? JAK SZPAK potem przyjechała policja podziękowała mi że zadzwoniłem i poszła z tą panią do niej do domu. Tak mi szkoda tej pani było bo widać było że jej wstyd O tym mówić obcej osobie Ale jednak nie ma wyjścia więc starałem się jej pomóc. Jak myślicie mirki i mirabelki iść jutro do tej pani zapytać czy wszystko jest już dobrze czy nie mieszać się już?
#afera #patologiazmiasta #ukraina #policja
  • 6
opisałem cała sytuacja A potem poszedłem z nią pod blok poczekać na policję i porozmawiać z nią żeby się uspokoiła Ale w trakcie czekania na policję przyszedł jej mąż i zaczął do niej skakać i do mnie też bo się dowiedział ż


@WujaChoNoTu: nie mieszaj. Wasil wytrzeźwieje przyniesie kwiatka i będzie miał barszcz ukraiński na obiad i sex wieczorem.