Wpis z mikrobloga

@Grubo_W_Uj: ale serio, nie potrzeba większego zdjęcia, aby stwierdzić, że jest to słabe :P Już nawet w Barber Shopie mnie strzygli i golili lepiej, a uważam, że oni są średni :P
@Grubo_W_Uj: nie, ja nie uważam, że zrobię lepiej. Po prostu za te same pieniądze są salony, które robią lepiej i polecam Ci pójść do nich :) Chcę pomóc, a nie krytykować i negować. :)
@nowik: jasne, rozumiem - sory, bo wiesz jak jest tutaj xD

no dobra, ale co jest nie tak? złe cieniowanie, nierówno, linia nie tak? chciałem ściąć brodę na krótko tym razem - z przodu mógł ściągnąć więcej, ale jest nadal ok. a Ty gdzie chodzisz? bo ja próbowałem masę różnych barberów i nigdzie nie jestem zadowolony na 100% - więc może jednak masz jakieś złoto :D
@Grubo_W_Uj: wiem jak jest :P

Nie mam painta aby rozrysować, ale ta linia prosta nie powinna być prosta, tylko raczej iść po linii szczęki. Tak samo wąs i broda. Jest tam jakiś nieład. Czeszesz to? Używasz olejków? No i sama broda, totalnie nierówna. Zobacz, że masz sporo włosków na dole. Ich nie powinno być. To wszystko powinno być równe.

@Grubo_W_Uj: @gorfag: ja akurat chodziłem w kilka miejsc, głównie polecam
@nowik: o, dzięki! dzisiaj faktycznie panuje tam nieogar, bo nie miałem czasu rano na nic, a nie mam grzebienia/szczotki w pracy - więc to też może być przyczyna że tam wystają włoski, z innej strony, nigdy nie zależało mi na 100% wymuskaniu i perfekcji, więc może dlatego odbieram to jako spoko - ale faktycznie, będę zwracał na to uwagę

byłem u Nergala, jest tam typ który moim zdaniem robi tylko jeden