Wpis z mikrobloga

Tucznik jest w tak wielkiej dupie że to się w pale nie mieści. Załóżmy, że w optymistycznej wersji ma zakaz streamowania na pół roku, nie sądzę żeby przygotował sobie hajsy na przetrwanie (Nosacz bogatszy o prawie 100k), raty, spłacanie skarbówki bez nowych wpływów z donejtów to będzie droga przez mękę. Wersja pesymistyczna Danielek ze względu na wielokrotne gwałcenie porządku społecznego i demoralizację młodzieży zakaz dostał bezterminowy i nie może świecić ryjem w internecie bo dostanie wyrok i go zamkną, to dopiero będzie pasmo nieszczęść, po kilku miesiącach hajs się kończy, w ewentualnej pracy codziennie wyzwiska, wyśmiewanie i przypominanie o przeszłości w efekcie depresja i bezrobocie, długi lawinowo dają o sobie znać i są większe niż zarobki, zatracenie sensu życia i drastyczne obniżenie jego poziomu. Po kilku latach widzi jak starzy wrogowie i nowa krew robi konkretny hajs a on w sklepie patrzy na cenę piwa żeby wiedzieć, że mu starczy na Halne czy Sterna czasem Tatrę jak jest przy hajsie, Rafonix kupuje porsche i grzeje dupę na Seszelach bo głupie dzieci dalej płacą hajs, po kilku latach Dana stwierdza, że najlepszym wyjściem będzie samobój, zdycha gdzieś w Toruniu jako zapomniany patostreamer - upadła legenda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy
  • 10
@crash210: przyznał się w rozmowie z fake kontem które uważał za przyszłą dziewczynę, że Agnieszka ma jego 90k aby uniknąć płacenia podatku od tego hajsu, teraz jak będzie chciał udowodnić że to jego siano a nie Agi to podatek od ukrytych dochodów 75%.
@imargam_2137: Tak się nie podniecaj( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet 3 miesięczna przerwa nijak wpłynie na jego życie. Coś tam będzie sobie spłacał a łachmyta na 100% zamiast cycków na google przegląda już olxa za pracą.
Grubego pogrążyć może tylko odsiadka - wtedy nie ma jak zarobić na długi, abonamenty które trzeba płacić co miesiąc, być może dojdzie jeszcze kara za 90k nosaczity. Wydaje mi się, że ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imargam_2137: Jak ktoś jest półmózgiem i przekłada cokolwiek z tego, co widział na strimie na własne życie, to dla niego już nie ma ratunku.

Tu nie ustawa zakazująca pastostrimów jest potrzebna tylko odidiocenie społeczeństwa i odpowiednie wychowywanie dzieciaków.

Ja będąc w wieku podstawówkowym, czy nawet gimnazjalnym unikałem w internecie takiego wulgarnego contentu, bo po prostu uważałem, że to jeszcze nie dla mnie.

A teraz 11 latkowie oglądają takich raków jak Meduza