Wpis z mikrobloga

Ogólnie na codzien nie mam aż takiego kija w dupie, ale w tym konkretnym przypadku na miejscu p. Moniki z #wroclaw wynajął bym dobrego adwokata i przeturlał dla zasady wszystkich Mirków, którzy kopiują i wklejają masowo te smętne teksty chorego psychicznie stalkera, bo "hehe śmieszne"

Serio dzbany pomyslcie chwilę - nie znacie sytuacji, nie wiecie co się stało, gość najwyraźniej jest jakiś "średni", jak wieść niesie ma na koncie nawet jakiś wyrok ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy kopiujcie imię i nazwisko tej babki wraz z firmą i stanowiskiem i spamujecie tym na lewo i prawo - robicie dokładnie to o co temu typowi chodzi, brawo xD już teraz ta fraza jest wysoko wypozycjonowana w Google - nie wiem co ona zrobi ale ja bym was sądził jak #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #niepopularnaopinia #ibm #patologiazewsi #patologiazmiasta #afera
  • 15
@szukam_pracy_: to nie ma nic wspolnego z krasnalami, w tagu wroclaw masz od cholery pytan skad krasnale, znajdz sobie odpowiedz.

@powaznyczlowiek: no niestety zapalenie rigczu dosieglo sporej czesci uzytkownikow, rozumiem smieszkowanie z typa i nieudolnosci moderacji, ale na cholere dodawac to gowno z imieniem i nazwiskiem tej kobiety.
Przeciez dokladnie o to chodzi temu zielonemu zjebowi.
Ale to jest #wroclaw tu 100 osob potrafi zasrac tag bo jest burza.
@powaznyczlowiek: powtórzę jeszcze raz - imię oraz nazwisko

i żeby było jasne - też bym na miejscu tych ludzi poszedł teraz do sądu, ale głównie z tego powodu że w mojej ocenie wykop nie za bardzo się stara utrudniać rumunowi swoją krucjatę. to on, używając wypok jako narzędzie, wypozycjonował ją wysoko w kontekście całej afery.

zresztą pisałem już o tym nie raz...
@luzny_lori: z tym sie zgodze, heheszki i wysmiewanie tez rozumiem, ale wpychanie nazwiska juz niebardzo i o tym pisalem.
A wypok daje dupy, mial byc login na sms, i jak widac jeden Ruun wystarczy, zeby obejsc zabezpieczenie :D