Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie Nie lubię zakupów, nie wiem kto wymyślił mit, że każda kobieta lubi zakupy - otóż nie, nie każda! Czasami wręcz wzmaga u mnie się agresja - na tych zombie ludzi, co stoją na środku ścieżki albo nie umieją prowadzić wózka albo drą się na Bogu ducha winne dziecko, bo coś chce... i w ogóle i wrrr...

#oswiadczenie nr 2 Pakować się też nie cierpię, a pakowanie na dłużej niż weekend to katorga, którą dzisiaj czas zacząć -.-

#oswiadczenie nr 3 Pada i być może dlatego jestem bardziej marudna niż zwykle...

#spam #marudnamary #wiemzewhocares #attentionwhore
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marysuistyczna: Zakupy są wporzo, ludzi się olewa i jest dobrze. A do tego czasem jakaś miła pani się uśmiechnie i jest sympatycznie ;P

Pakowanie jest wporzo - majtki, koszulki, spodenki, sandały. No i coś do szamania też weź i ładowarki do telefonu nei zapominij. Całość zmieścisz do troby na laptopa ;f

U mnie już nie pada :(
  • Odpowiedz
@anonim1133: fakt, jakiś chłopak mnie przepuścił w drzwiach autobusu, a ponoć teraz młodzież taka niewychowana ;) Ale i tak nie lubię zakupów i tego, że pieniądze magicznie znikają wtedy...

Co do pakowania, to wiem, że faceci nie maja z tym problemu ;P
  • Odpowiedz
@kravi93: Dlaczego? Na zakupach można nakupić składniki które się będzie gotowało, przy stoiskach z różnym stuffem przypominają się różne przepisy, no i panie się uśmiechają ładnie :P

A pakowanie, to chwila moment, nie widzę w tym niczego złego.

@marysuistyczna: No widzisz, więc nie było tak źle! :P

A problemy z pakowaniem, to same sobie tworzycie ;P
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Oczywiście że nie mamy :D ja jak musze sie spakować to robię to na kilkanaście minut przed wyjściem, po prostu wrzucając wszystkie rzeczy do torby. W planowanie przestrzenne bawię się tylko wtedy, kiedy na coś nie starcza miejsca ^^ a kobiety są takimi pedantkami że muszą wszystko ładnie zapakować i dlatego im to tyle zajmuje :P
  • Odpowiedz
@Marmite: ja lubię być przygotowana na każdą okoliczność, pogodę i nastrój! Do tego jeszcze pół torby zajmują mi różne leki, bo sierotka jestem i często mi coś dolega... mówię Ci... i te torby zawsze są za małe na to wszystko ;(
  • Odpowiedz