Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #fotografia, mam do Was pytanie i prośbę... Chciałabym podszkolić się z tematu fotografii, a mianowicie odnośnie sesji plenerowych, ustawień aparatu, sesji ślubnych itp. Ogólnie chciałabym zacząć podejmować grubsze zlecenia. Wiem, że wymaga to dużo pracy i po prostu robienia coraz większej ilości zdjęć, ale.. byłabym wdzięczna gdyby ktoś podesłał mi link do jakiegoś kanału na YouTube, który jest godny polecenia bądź zarekomendowania książki, która mogłaby mi w tym pomóc i tym podobnych materiałów. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

#zdjecia #foto #grafika #mojezdjecie
  • 4
  • Odpowiedz
@fotografiola: Szkoła fotografii National Geographic, kompendium książkowe i kursy interaktywne pomogą Ci ogólnie się podszkolić w fotografii. Rób zdjęcia i publikuj w necie, oglądaj dużo zdjęć innych autorów, inspiruj i sama czerp inspiracje.
  • Odpowiedz
@fotografiola zainwestowane w jakikolwiek jasny obiektyw 35/50 mm 1.4-1.8? Czym cykasz, umów się na kilka sesji z maxmodels by nabrać doświadczenia. Podstawy dla kulistych do ogarnięcia w tydzień. Zainteresuj się tematem strobingu i oświetleniem przenośnym z wyzwalaczami. Obsługa Photoshopa i Lightroom też się przyda ;) i pytanie główne co umiesz lub co uważasz że umiesz.
  • Odpowiedz
@fotografiola polecam serię książek Scotta Kelby. Podział na każdy rodzaj fotografii wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Zawiera wskazówki i porady, które pomogą w komponowaniu i ustawienia aparatu do konkretnego rodzaju fotografii
  • Odpowiedz