Wpis z mikrobloga

@kopszmercen: Jak dla mnie bardzo wiarygodne, jak np. oglądam #paskigrozy to jestem w stanie uwierzyć w prawie wszystkie bez przekleństw. Patrzysz na to i po prostu nie jesteś w stanie uwierzyć że w XXI wieku nadal tworzy się tak nieumiejętną i prymitywną propagandę no ale jednak to prawda i to się dzieje przed twoimi oczami, potem sprawdzasz poparcie dla obecnego rządu i jedyne co ci się chce to
ShineLow - @kopszmercen: Jak dla mnie bardzo wiarygodne, jak np. oglądam #paskigrozy ...

źródło: comment_U5ey2YROYSBjPSwfrm3BuYU0yUHWj3qt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 107
@TragiKomediant A teraz przerywamy transmisję z pierwszego w historii powitania ludzkości z pozaziemską cywilizacją, aby pokazać państwu kluczową dla narodu polskiego transmisję mszy świętej w intencji śp. Jadwigi Kaczyńskiej, w klasztorze Częstochowskim pod wezwaniem Najświętszej panienki, Matki Boskiej Wadowickiej.
  • Odpowiedz
@TragiKomediant: całkiem przypadkowo w tym samym czasie w Gdańsku odbywały się uroczystości pożegnania Pawła Adamowicza. Ale wiadomo - jest pretekst, bo transmisji z mszy nie wypada przerywać, żeby się choć zająknąć o zgromadzeniu kilkunastu? kilkudziesięciu? tysięcy ludzi https://www.wykop.pl/link/4751763/najwieksze-serce-swiata-plonie-w-holdzie-dla-prezydenta-adamowicza-w/
kotelnica - @TragiKomediant: całkiem przypadkowo w tym samym czasie w Gdańsku odbywał...

źródło: comment_Zp7Ha0x3dfzbEhTmUDvxkXDBecwT4fRs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz