Wpis z mikrobloga

@SanchezYZF: powie, że staranowałeś pomidory, które stały na drodze ppoż. Ty nie jesteś urzędnikiem, sądem czy policjantem i nie masz prawa, żeby karać biedronkę.
Kierownik dostanie naganę, że naraził sklep na mandat, ty dostaniesz rachunek do zapłaty. Nie zapłacisz? Miłego chodzenia po sądach i sądzenia się z potentatem handlu w Polsce. No i jeszcze może mandat za wandalizm.
  • Odpowiedz
@dojcz_szpreche_nicht: > wszyscy mają #!$%@?, a jak się zwęgli dwudziestu klientów to będzie "dlaczego nikt nie przewidział?"

A potem wymyśla coś w stylu że do sklepu może wejść na raz maksymalnie 20 osób dorosłych i 5dzieci xD
  • Odpowiedz
@viktorPL: ej a co by było jakby nagle się rozpędził i #!$%@?ł im te skrzynki z pomidorami i próbował uciekać w kierunku wyjścia i jakby mnie ochrona złapała i wezwała policję, to bym powiedział że poczułem smród spalenizny i spanikowałem (np przy alejce z bułkami) :D


@SanchezYZF: nic by się nie stało bo jeśli nawet boisz się pójść do kierownika to prędzej byś się zesral w majtki niż
  • Odpowiedz
nawet średnia papuga


@SanchezYZF: Będzie wiedziała, że przegra sprawę. Biedronka weźmie biegłych (którzy potwierdzą, że żadnego pożaru nie było), weźmie świadków (którzy tam byli i nie czuli żadnego smrodu), weźmie nagrania z kamer, gdzie będzie pokazana twoja nieudolna próba aktorska oraz weźmie jedną z lepszych kancelarii prawnych i cię #!$%@? na sali sądowej (i twoją papugę, która będzie musiała nie mieć kilku płatów, że zgodzi się to prowadzić), że nie
  • Odpowiedz
Zakazy fotografowania


@viktorPL: Te zakazy są tak samo legalne jak zastawianie paletami wyjść ewakuacyjnych.
Czekać tylko na tragedię by zajęli się tym podobnie jak Escape Roomami.
Może zrobić akcję i oznaczyć biedronki jako escape roomy?
W sumie z tymi paletami, towarem porozpierdzielanym w losowych miejscach i wielkiej kolejce do jednej z 4 kas to prawie jak w escape room gdzie zagadką jest cena produktów które masz w koszyku ( ͡
  • Odpowiedz
@viktorPL: wszyscy mają #!$%@?, a jak się zwęgli dwudziestu klientów to będzie "dlaczego nikt nie przewidział?"


@dojcz_szpreche_nicht: nie popieram, ale w razie ewakuacji ile czasu zajmie klientom dotarcie do drzwi po zrzuceniu na boki tych kartonów? 3 sekundy? Tak, 3 sekundy to mogą być 3 uratowane osoby, ale jednak.
  • Odpowiedz
@MichalQ20 tak sam mam doświadczenie z tym
Pracowałem kiedyś dla firmy która porównuję ceny z kilku sklepów takim skanerem, jako że to ja i lubię kombinować zacząłem robić zdjęcia bo wprowadzać wszystko do urządzenia za dużo by czasu zajęło.
Tak więc przychodzi ochrona pierwsze upomnienie że zakaz chwilą mija drugie upomnienie a za trzecim zaprosili na zaplecze. Tam oczywiście ochroniarz mi mówi że zdjęć nie można robić w sklepie bo jakiś
  • Odpowiedz