Wpis z mikrobloga

@pokpok: Jeśli zobaczycie kogoś, kto obecnie wylewa żółć z powodu spóźnienia Kaczyńskiego na minutę ciszy w Sejmie, to kontrolnie zadajcie pewne pytanie. Albo dwa. Czy wiedzą, że podczas minuty ciszy po ataku na Marka Rosiaka, na sali nie było ówczesnego premiera Tuska? Czy wiedzą, że wdowa po Rosiaku wystąpiła o rentę do Tuska, ale spotkała się z odmową? Tłumaczono, że zdarzenie "nie miało znamion wyjątkowości". Jeśli zaczną się wykręcać i
  • Odpowiedz
@pokpok: Nie ma większego #!$%@?ństwa? Otóż jest, te 3 lata rządów pisu. Poprzednie 8 lat rządów platformy i poprzednie lata rządów pisu i platformy i sld i psl i i i i i. I od 30 lat ciągle kolejne rządy pokazują jak bardzo mają nas w dupie bo są związani jednymi układami. Jedyne na czym im zależy to dorwanie się do koryta, by za kilka lat zamienić się miejscami.
  • Odpowiedz
@pokpok: doprawdy paradne, że najgłośniej o mowie nienawiści krzyczą ci, którzy jeszcze tydzień temu próbowali zaszczuć nowego wiceministra cyfryzacji.
  • Odpowiedz
@pokpok: Musisz przedstawić dowody, że mógł być, a go nie było. Tak to robimy w cywilizacji łacińskiej. Na tym polega rozumowanie. Inaczej to co robisz to mowa nienawiści w formie czystej.
  • Odpowiedz
ja mam #!$%@? na Adamowicza, ale może mnie przekonasz dlaczego nie powinienem ?


@szczam_na_mlodziez: może to, że jutro może ktoś na ciebie napaść z nożem, bo np. według niego jesteś lewakiem bo masz czerwoną kurtkę? Mojego kuzyna już kibole nazywali "ciapatym" mimo, że jest stuprocentowo biały.
  • Odpowiedz
jeżeli mamy uczcić życie urzędnika publicznego, który wpuścił gówno do Motławy, nie mógł się doliczyć swoich mieszkań, kłamał w żywe oczy w oświadczeniach majątkowych, brał udział w oszustwach OLT Expres oraz odcięła się od niego jego własna partia a więc sprzeniewierzył się misji publicznej


@szczam_na_mlodziez: to są głównie twoje urojenia oparte na prawackich szczujniach. Tyle w nich prawdy co w tekstach Wałęsy, że "są dowody na to, że Jarosław kazał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maxPL mówisz o ministrze, który nim został, bo #pis chciał się podlizać młodzieży wszechpolskiej? Tej samej, która wystawiła Adamowiczowi akt zgonu pół roku temu? Ten, który z cyfryzacją ma tyle wspólnego, że umie w Twittera?
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez: zarzuty to nie to samo co wyrok, w całym PiS na pęczki jest takich, co "zapomnieli" czegoś wpisać do oświadczenia, a "związki z OLT Express" są wyssane z palca i dobrze o tym wiesz, więc...
  • Odpowiedz