Wpis z mikrobloga

  • 665
Swoją drogą to nawet już nie denerwujące, tylko tak po ludzku smutne. Żeby człowiek miał tak #!$%@? na drugą osobę
  • Odpowiedz
@pokpok: dobrze, że się nie śmiał jak rudy z rezydentem na lotnisku. W sumie to jednak karygodne, cały świat czci obowiązkową minutą ciszy a kaczora nie ma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Danicen to jest smutne??? Smutne jest to, że ktoś taki rządzi dużym krajem w Europie środkowej.

To jest gest, który jest przykładem realizowania polityki opisanej przez innego gnojka z pisu hasłem "słychać wycie? znakomicie!"
  • Odpowiedz
  • 26
@szczam_na_mlodziez Ty się różnisz od ludzi w sejmie tym, że nic nie znaczysz, nikt cię nie zna i nikogo nie obchodzi czy uszanujesz minutę ciszy czy nie.

Kultura osobista, drogi przyjacielu - słyszałeś kiedyś taki skomplikowany wyraz?
  • Odpowiedz
@pokpok: z tego co czytam to nie było planowane wcześniej, tylko zostało dołączone w trakcie jako wniosek - wiec nie wiem czy powinni się podciągać nieobecność tych posłów pod jakaś celowa zniewagę
  • Odpowiedz
@Danicen: co kultura osobista ma wspólnego z wykopem, na którym piszą że nie płakali po Papieżu, czy pomstowali na żałobę ogłoszoną po śmieci 11 górników; bardziej mi żal faceta, który pod urzędem miasta Gdańsk zmarł z głodu, bo Adamowicz nie miał czasu ani ochoty sie z nim spotkać
https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/2910-gdansk-nie-zyje-wojciech-dabrowski-ktory-prowadzil-strajk-glodowy-przed-urzedem-miejskim
  • Odpowiedz