Wpis z mikrobloga

Nosaczita jest załamana. Bankomat zamknięty od dwóch dni. Nie ma z nim kontaktu. Waciki się kończą, lodówka pusta, wyprzedaż na buty i ciuchy do dzisiaj. Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Może idiotka dojdzie w końcu do wniosku, że żeby poczuć smak śledzia w ustach nie trzeba od razu kupować całego tucznika.
#danielmagical
  • 15
  • Odpowiedz
@placken: 5kg matjasów. Czołoliza też pewnie płacze, bo Daniel miał dać jej kasę na bilet do domu za jej usługi a tu schował się i telefonu nawet nie odbiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiecejnizjeden: Nie. Ale mowa już o tym była zielonko więc trzeba było czytać ze zrozumieniem co było na tagu. Przy takich i tylu kontrolach skarbowych jakie ma tucznik nierealne jest wyprowadzanie pieniędzy w taki sposób, w jaki Ty i Tobie podobne zielonki myślicie. Więc z łaski swojej szczym ryj zanim się wypowiesz o sprawach, o których masz pojęcie w kolorze Twojego nicka.
  • Odpowiedz
@elgrecqo: hahaha, jaki bulwers typowego wychodka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam gowno wiesz, jedyne co to twoje domysly i wysrane z dupy teorie. Wierz dalej w to co pisza twoi koledzy z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciesze sie, ze mamy tutaj tylu specjalistow w kazdej dziedzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elgrecqo: na tym polega rzecz, wychodki takie jak ty sa specjalistami we wszystkim bo wlasnie nie ogarniaja podstawowych rzeczy, zyj dalej w przekonaniu, ze jestes bogiem i najlepiej skoncz jak magik, tylko skok z piwnicy moze byc trudny :)
  • Odpowiedz
@wiecejnizjeden: Nigdzie nie napisałem że wiem, i nie pozjadałem wszystkich języków jak ty stulejko, jednak mając spółkę z o.o. coś niecoś orientuję się w temacie. Załóż pampersa bo widać że zwieracze Ci puszczać zaczynają.
  • Odpowiedz
@elgrecqo: no przegladalem ten tag zanim ty wiedziales kto to daniel magical, a z tym KRSem to juz #!$%@? konkret, aktualnie tucznik nie ma zadnej legalnej dzialanosci, wiec twoja spolke z o.o mozesz sobie w #!$%@? wsadzic ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kto tu jest ulomny? typowy wychodek
  • Odpowiedz