Wpis z mikrobloga

  • 10
Mirki! Pomoc pilnie potrzebna!!
Pies od kilku godzin wymiotuje... Na poczatku zwrocil cala tresc pokarmowa, teraz to glownie zólc i slina... Srednio raz na 1,5h, gdzies od 17.
Byl niechetny do podnoszenia, ulozyl sie w legowisku, wiec postanowilam dac mu to przelezec, poic i obserwowac.
Przychodnia w Poznaniu, czynna 24h, ma tak kiepskie opinie (klinika G
Wasiatycza), że chyba wolę poczekać do rana i zgłosić się do innego weterynarza... Nie wiem na ile to jest POWAŻNE, a na ile BARDZO POWAŻNE, więc przyjmę wszystkie rady... Może wiecie czy mogę to skonsultować z kimś telefonicznie, podjechać do innego miejsca, niż ww. klinika?
A może ktoś korzystał z jej usług i faktycznie potrafią tam pomoc?
#pokazpsa #pomocy #kiciochopyta #poznan #weterynarz
niksaa - Mirki! Pomoc pilnie potrzebna!! 
Pies od kilku godzin wymiotuje... Na pocza...

źródło: comment_gJ463u7V9tn4fg8WfwIzCVuDH2gDlbvr.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@niksaa: nie wiem, jak czytam opinię o nich, a raczej odpowiedzi na te jednogwiazdkowe to dosyć sensownie wszystko tłumaczą. Weź pod uwagę, że ludzie histeryzują.
  • Odpowiedz
@niksaa: Zdarza się u psów. Prawdopodobnie zjadł coś nieodpowiedniego.

Nie daj mu nic do jedzenia. Zapewnij mu dostęp do wody. Spokojnie czekaj do rana. W większości przypadków samo przechodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niksaa: wygląda na zapalenie wątroby i/lub woreczka żółciowego. Ciśnij do weta jak najszybciej. Przerabiałem to z psem dziadków, identyczne objawy.
  • Odpowiedz
@niksaa: Sam nie przepadam za kliniką Wąsiatycza, ale raz mi kundla uratowali (zeżarł ksylitol) - jak nie ma innej opcji to lepsza taka niż żadna. Drogo w uj, ale poza tym jest klinika na grunwaldzkiej która jest jeszcze gorsza
  • Odpowiedz
@BeMyPenguin: rzeczywiscie, cudowni :)
Piesel dostal zastrzyk, doktor zbadal i najprawdopodobniej to zatrucie, bo wszysto inne bylo w porzadku. Otrzymalam leki do podanis mu dzis i jutro, takze noc powinna byc przespana :) Dziekuje bardzo za namiary Mirabelko i Mirkom za wszystkie rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@r50_ dzięki za troskę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Piesek działa, jest bardzo ospaly i otepialy po lekach i zastrzykach, ale przestał wymiotowac. Zaraz czeka nas wyjście na spacer i jakieś lekkie śniadanie, więc kciuki, by mi go nie zwrócił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vosmor to straszny smieciarz, wciąga wszystko, co popadnie (,)
Jak mu się tylko poprawi idziemy po kaganiec.
Generalnie nie wiem czy przyczyna nie leży, gdzies głębiej, bo nadal nie ma apetytu i zwymiotowal wczorajszymi lekami...
  • Odpowiedz