Wpis z mikrobloga

Siema Mircy, poleci ktoś deskę z wiązaniami i buty dla początkującego? Na snowboardzie jeździłem pierwszy raz w tamtym sezonie ale się wkręciłem i chciałbym kupić coś swojego. Moje wymiary to 182cm i 85kg. Przy okazji poleci ktoś instruktora w okolicach #karpacz #szklarskaporeba ? a może lepiej szukać w Czechach? Ogólnie gdzie byście polecili się wybrać w tych rejonach? Razem ze mną jadą także osoby które będą jeździć pierwszy raz. Będziemy zameldowani w karpaczu.
#snowboard #narty
  • 2
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariando: ja w tym roku kupowałem swój pierwszy zestaw na deche. Podjechałem stacjonarnie do sklepu i doradzili co i jak. Jeśli chodzi o buty to koniecznie przymierz i chwilę w nich posiedz czy dobrze się w nich czujesz.
  • Odpowiedz
@Mariando: dwie zasadnicze kwestie. Licz się z tym że deska dla początkującego będzie bardziej miękka, tak samo z wiązaniami i butami. 2-3 sezony i może zacząć brakować Ci sztywności.
Kwestia druga, budżet, przeznaczenie (all mountain, freeride itd.) oraz numer buta. Podałeś mało informacji i trudno będzie coś wybrać.
  • Odpowiedz