Wpis z mikrobloga

@pssq: od dnia w którym go zatrzymali było wiadomo że już nigdy nie wyjdzie bo stał się niewygodny, krecikowi będą przybijać co raz to nowe(stare) zarzuty, nawet te co się chwalił że 200 uniewinnień ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KGB stajl tylko zamiast do piachu to do puchy a może potem do psychiatryka.
@Brudna-Cyganka: co ty #!$%@? zielonko, zbysiu opowiadał, że miał 200 spraw i w żadnej go nie skazali, że go wsadzili do paki bez wyroku czy uzasadnienia (już nie pamiętam co on tam opowiadał) i jednocześnie w internecie była dostępna sygnatura jego spraw, gdzie ze 3 razy mu przybili wyłudzenia VAT (uczynienie sobie z popełniania przestępstw skarbowych stałego źródła dochodu), ale się przedawniły, więc dostał mniej za coś świeższego. Opowiadał też, że
@ppanicz: #!$%@? typie to że mam konto od niecałego miesiąca to nie znaczy że jestem jakiś gorszy "pomarańczko #!$%@?".
Jeżeli uniewinnili go 200razy to dlaczego ANI RAZU nie wystąpił o odszkodowanie jak każdy by to zrobił po jednym a nie dwustu uniewinnieniach?
A no #!$%@? dlatego że był kretem i był wpuszczany w pewne struktury żeby je #!$%@?ć od środka, a potem bach uniewinnienie bo pracował zawsze dla tych którzy mieli
@Brudna-Cyganka: jesteś zielonką stażem i rozumem, jaki #!$%@? kret, jakie udupianie, Zbynio to faktycznie człowiek uwikłany w niezłe układy przestępcze, ale żeby wierzyć w jego męczeństwo i niewinność to jest jakiś #!$%@? żart (°°Ale co ja tu będę #!$%@?ł, wpłać Zbyszkowi na kolejną zbiórkę - wierzyć że gruby mitoman miał wpływ na wybory i że jest niesprawiedliwie gnębiony to taki sam poziom pelikanizmu jak
@ppanicz: #!$%@? #!$%@? podła parszywa, tak właśnie dlatego go zamknęli bo zaczął gadać na tych swoich filmach co on #!$%@? nie ma za informacji.
Czemu nie zamknęli go wcześniej, przed wyborami na prezydenta? Mieli na niego te same zarzuty a mimo to czekali bo wiedzieli że im pomoże #!$%@? #!$%@? zdychaj powoli, nie pozdrawiam
@Brudna-Cyganka: no w #!$%@? autorytet ten żurom - półdebil-półcelebryta, macie podobny poziom przenikliwości. zbyniu jest nieco bardziej zdolnym słupem, który od zawsze się kręcił przy władzy i na niej żerował, oczywiście był powiązany z ciekawymi ludźmi. ale ocenianie jego wpływu na patusów jako decydującego o prezydenturze i mówienie, że został skazany, bo był niewygodny to już czysty debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) zbysiu poszedł siedzieć, bo było
@Brudna-Cyganka: widze FAS ci się odpalił bo dalej pleciesz swoje bzdury - na moment wyborów stonoga był nikim... no dobra, był mitomanem który miał wpływ na małą grupkę opóźnionych intelektualnie ludzi. mogłem jednak szybciej biec od tego żula w burdelu to przynajmniej dostałbyś sensowniejsze geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brudna-Cyganka: @ppanicz:

Ja tylko powiem tak. Po akcjach Stonogi nikt normalny nie będzie go traktował jako osobę wiarygodną. Na serio cymbałom mało? Pamiętacie na czym on się wybił czy nie? Na tym, że miał ponoć haki i dokumenty, które już zaraz, już za momencik ujawni i udupi pół sceny politycznej w tym głównie Millera. Do dnia dzisiejszego, nic nie pokazał z tych fantazji swoich.

A alkohole, gazeta Stonoga? Posprzedawał głupim