Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie na nagraniu słychać głos Jacka?

Chcąc być jakkolwiek obiektywnym muszę powiedzieć, że to nagranie niczego nie udowadnia, śmiech na sali publikować takie nagranie w 2019 roku gdzie prawie nic się nie da zrozumieć.

Poza tym wątpie, że Jacek wiedząc o tym że Olek jest pod opieką ekipy która jest mu nie przyjazna mówił by takie rzeczy przez telefon.

I z czego miałby mu dać te tysiące jak zbiórka praktycznie stanęła i wpływają bardzo niewielkie kwoty, prędzej znalazłby sobie nowego bezdomnego którego by mógł urabiać za darmo

#jaktoogarnac
Ksemidesdelos - Jak sądzicie na nagraniu słychać głos Jacka?

Chcąc być jakkolwiek ...

źródło: comment_6EANgMqWZuKv9vN5xF3CRrijJAnhqkts.jpg

Pobierz

Czy na nagraniu jest głos Jacka?

  • Tak na 100% 54.5% (30)
  • Nie 3.6% (2)
  • Ciężko powiedzieć 29.1% (16)
  • Nie na 100% 1.8% (1)
  • Marna prowokacja 10.9% (6)

Oddanych głosów: 55

  • 14
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: To trochę brzmi jakby ktoś nagrywał telefonem lub przez skype rozmowę z innego telefonu na głosnomówiącym. Mnie przekonuje przede wszystkim sposób wypowiedzi, bo bardzo ciężko byłoby naśladować JK po sposobie w jaki buduje swoją wypowiedź. Jeszcze sobie później wysłucham na głośno.
  • Odpowiedz
  • 1
Widać po rozmowie, że celem było zastraszenie i skuszenie do siebie. Niekoniecznie JK musi te pieniądze w ogóle mieć, podawał bezdomnemu duże kwoty, żeby mu uświadomić, że to u niego ma lepsze warunki współpracy. Oświadczenie Olka jest bardzo jasne i pojawiło się przed publikacją filmiku, myślę, że ta rozmowa miała przede wszystkim zablokować Olka na tyle długo, żeby stracił okres największej wiarygodności.
  • Odpowiedz
a masz jakiś link, żebym się mógł doedukować? znajomek mi wczoraj mówił, że to podobno nie zależy od tematyki bo reklamy są oferowane każdemu kanałowi, niezależnie od tematyki, jedyne co się liczy to to, żeby reklama się odtworzyła cała albo min. 30s.
  • Odpowiedz
@darek_spod_kamienia: zależy bardzo od tematyki, reklamodawców, od rodzaju reklam, klikalności, kraju, wpisz se w google ile zarabia sie na reklamach youtube, ja w youtube nie siedze ale mam strony w google adsense

Droższe reklamy będą w branży budowlanej jeżeli są dobrze dopasowane do tematyki kanału niż np na jakims kanale gdzie youtuber gra w gry i wyswietlają mu sie tez jakieś reklamy gier
  • Odpowiedz