Wpis z mikrobloga

Ten Stonoga miał jednak świętą rację co do PiSu! Wprawdzie zwyzywał Polaków, może przesadził w tym wystąpieniu, ale jednak miał rację. Był po prostu pijany. Taka jest niestety wada polskiego społeczeństwa: dają się skusić populistom jak jakieś naiwne dzieciaki, zamiast wybierać prawdę. Tak zwaną ,,dobrą zmianę" zamiast prawdy! I to ma być dobra zmiana?! Nie dość, że narażamy się Unii, to jeszcze wewnątrz władza nas ogólnie ogranicza.
Chcą zakazać aborcji, a przecież każda kobieta ma prawo decydować, czy chce dziecko czy nie! Dlatego uważam, że seria ,,czarnych protestów" jest słuszna, bowiem kobiety mogą wyrazić swoje zdanie. Czytałem też dużo w Internecie, że tzw. ,,500+" to tak naprawdę jedno wielkie gówno, bowiem te 500+ jest zabierane wielu osobom. I jeszcze ten cholerny zakaz handlu w niedziele... Czytałem, że sieci sklepów, takie jak Biedronka, Lidl i inne, mnóstwo na tym tracą. Likwidacja gimnazjów... Co tym PiSowcom przeszkadzały gimnazja?! Podobno wielu nauczycieli straciło pracę... Chcą kontrolować sądy, a przecież niezawisłość sądów to jedna z podstaw praworządności państwa! Chcą, by wszystkie sądy wydawały wyroki tak, by to PiSowcom się podobało. Ten karakan Kaczyński ciągle chodzi bezkarny... On chce, by prawo stało absolutnie po jego stronie. Media, takie jak TVP, Telewizja Republika, Telewizja Trwam, Radio Maryja są marionetkami w rękach PiS - a to jest czysta propaganda! Władza chce na siłę przeciągnąć Polaków na swoją stronę! PiS to banda złodziei i oszustów, bowiem pieniądze z naszych podatków dają Rydzykowi. Pieniądze należą się NAM, a nie władzy i klerowi! I jeszcze ta nagonka na WOŚP... Za co ci PiSowcy tak nienawidzą Owsiaka?! Przecież w ciągu 27 lat Owsiak wspomógł wielu chorym, nie tylko dzieciom, dzięki czemu teraz szpitale i hospicja są zaopatrzone w lepszy sprzęt, a Caritas nie pomaga ludziom tak, jak pomaga WOŚP. Dzisiaj dowiedziałem się, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany podczas finału WOŚP, a w Lublinie ministranci zaatakowali jednego z wolontariuszy przed kościołem, zaciągając go do zakrystii, bijąc i okradając. Pamiętam też, że parę miesięcy temu w Sejmie protestowali niepełnosprawni. PiS nie ma za grosz współczucia dla osób chorych, biedniejszych i będących w trudnej sytuacji życiowej!
Kaczyński dąży do dyktatury!
Obywatele! Jeżeli macie na tyle mądrości i rozumu, żebyście wybrali kogoś, kto będzie liczył się ze zdaniem każdego z was, to apeluję do was: Nie głosujcie na PiS!
Pozdrawiam wszystkich rozsądnych wyborców.
#stonoga