Wpis z mikrobloga

Mamy totalne ograniczenie dostępu do broni palnej dla cywili, a tymczasem w telewizji polityk PiS:

no mi się wydaje, że ochrona powinna być dobrze przygotowana do działania w takich sutuacjach


Co #!$%@?, mieli go gonić z tłuczkiem do mięsa czy śnieżkami w niego rzucać?

#gdansk #bron #adamowicz #wosp
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co #!$%@?, mieli go gonić z tłuczkiem do mięsa czy śnieżkami w niego rzucać?


@Kajotpe: mieli go obezwładnić co zrobiła by każda przeszkolona ochrona a nie ta parodia ochrony.
  • Odpowiedz
@Kajotpe gdyby był dostęp do broni palnej, to typ by po prostu zastrzelił prezydenta

Śmieszy mnie takie rozumowanie "jakby był dostęp do broni, to ochrona by mogła jej używać i nie doszłoby do tej sytuacji", jakby atakujący nie mógł sobie kupić pistoletu.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: @whiteglove: Ehh... ja nie mówię, że chcę sobie kupić Glocka na wyprzedaży w Lidlu. Powinna być dostępna dla praworządnych obywateli.

Dla waszej informacji, ten typ był wcześniej za napad z BRONIĄ. Bandyci nie mają żadnego problemu z dostępem do broni.
  • Odpowiedz
gdyby był dostęp do broni palnej, to typ by po prostu zastrzelił prezydenta


@whiteglove: przecież jest dostęp do broni palnej, prawie 500.000 sztuk legalnej zarejestrowanej a dodatkowo rocznie policja przechwytuje nawet ponad 500 sztuk broni nielegalnej.

Problem jest jedynie w tym że najczęściej nie możesz użyć legalnej broni do ochrony osobistej.

* w Europie jest około 67 milionów sztuk nielegalnej broni palnej *
  • Odpowiedz
@PikPak: Tutaj skończyło się w miarę ok bo typ sam się położył na ziemię i oddał nóż. Gorzej jakby chciał zabić więcej osób to by ich tam wybijał jak kaczki i nikt by mu nie przeszkodził.
  • Odpowiedz
przecież jest dostęp do broni palnej, prawie 500.000 sztuk legalnej zarejestrowanej a dodatkowo rocznie policja przechwytuje nawet ponad 500 sztuk broni nielegalnej.

Problem jest jedynie w tym że najczęściej nie możesz użyć legalnej broni do ochrony osobistej.


@pomidorowymichal1: i sądzisz że jak taki sebek by chciał uzyskać pozwolenie na broń to by je dostał? Albo że ktoś z podziemia by sprzedał broń jakiemuś niestabilnemu sebastianowi żeby mógł sobie urządzić strzelaninę?

w Europie jest około 67 milionów sztuk nielegalnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kajotpe: na takich imprezach jest kontrola osobista. Przynajmniej teraz będzie. Jedyna różnica w swobodnym dostępie do broni jest taka że typ zanim dostał by mikrofon zarobił by kulkę od ochrony. Zresztą. O czym ja mówię. Ochrona nie ma prawa nic zrobić, nie mogą cię dotknąć xD
  • Odpowiedz
Jedyna różnica w swobodnym dostępie do broni jest taka że typ zanim dostał by mikrofon zarobił by kulkę od ochrony.


@TymRazemNieBedeBordo: przecież ta ochrona była tak zdezorientowana że przez 30 sekund nic nie zrobili
  • Odpowiedz