Wpis z mikrobloga

Beka z idiotów, którzy praktykują nofap xD

jak nie będziesz walił to ciśnienie magicznie nie zejdzie

to nie kwestia twojego myślenia życzeniowego - to kwestia libido

moje na szczęście spadło (mam 26 lat) i walę raz na tydzień

jak cię ciśnie to sobie zwal - wtedy poczujesz ulgę

a poza tym nofap jest niezdrowy

#przegryw #nofapchallenge
  • 24
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: nofap z medycznego punktu widzenia dziala tylko na 7 dni jesli chcesz zwiekszyc testosteron oraz libido, ale dla stuleja to jest nic wiecej niz bezsensowny cope. Statystycznie uzytkownicy r/nofap w 99% to mezczyzni ktorzy sa w 99% przypadkach prawiczkami ktorzy mysla ze jak nie zwala przez 2 tyg to dostana dziewczyne z przydzialu.

https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/1zt8z7/the_rnofap_survey_results_and_breakdown/
corinarh - @AurenaZPolski: nofap z medycznego punktu widzenia dziala tylko na 7 dni j...

źródło: comment_AprqNcHTPJ6IH4qW8dRsXgx9e1Omv1hr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: i bardzo dobrze, zadna femka nie musi przestac sie masturbowac zeby dostac faceta, bo dostanie go z automatu tylko dlatego ze ma dziure miedzy nogami, a brzydcy mezczyzni dalej sie ludza ze jak beda robic X przez Y ilosc czasu to dostana partnerke w tak samo latwy sposob jak dostaja ja lochy.

Brzydcy i manleci znajda prawde tylko i wylacznie w #blackpill a nie takich pseudonaukowych bzdetach porownywalnych do czytania
  • Odpowiedz
@corinarh: Żeby myśleli tylko o tym, że dziewczynę znajdą, to by było pół biedy, ale według kółka wzajemnej adoracji to po dostatecznie długim r/nofap się osiąga stan buddy i odfruwa do kosmosu xD
  • Odpowiedz
według kółka wzajemnej adoracji to po dostatecznie długim r/nofap się osiąga stan buddy i odfruwa do kosmosu xD


@kyaroru: taki los subredditów - przy kancerogennej moderacji każdy subreddit stacza się do circlejerku gorszego niż #neuropa niepotrafiącego zauważyć własnej żałosności i odrealnienia
  • Odpowiedz
@Maka_Albarn: no to powiedz jakie sa sprawdzone w badaniach pozytywne wlasciwosci nofap? tylko nie #!$%@? mi tutaj banalow o resetowaniu mozgu czy przyciaganiu femek bo to bzdura, pewnosc siebie znika po tygodniu kiedy testosteron wraca do starego poziomu
  • Odpowiedz
@Maka_Albarn: No czyli uprawiasz nofap ale nie wiesz po co oprocz tego ze duza grupa debilow tez tak robi, jakby utworzyla sie grupa skoczkow z mostow tez bys z nimi skakal na glowke?

Brawo wiecej takich baranow potrzeba politykom ktorzy sprzedaja kielbase wyborcza a potem placza ze jak mogl nas tak oczukac przeciez mowil przed wyborami inaczej.
  • Odpowiedz
@corinarh: nie uprawiam nofap

Brawo wiecej takich baranow potrzeba politykom ktorzy sprzedaja kielbase wyborcza a potem placza ze jak mogl nas tak oczukac przeciez mowil przed wyborami inaczej.


I am 14 and this is deep.
Ziomek jakby była olimpiada w "jump to conclusion" to bys mogl wdrapac sie na podjum. Zrob sobie test na inteligencje u psychologa to moze cie przeniosą do miejsca gdzie bedziesz zrozumiany przez kolegów i matma nie
  • Odpowiedz
@Maka_Albarn: Badanie o uzalenieniach, kazde uzaleznienie czy czynnosci wyzwalajace dopamine duzych ilosciach niszczy mozg, ale wygodnie pokazac ze masturbacja ZAWSZE ZABIJA TWOJ MOZG. Ciekawe dlaczego nie pokazuja obrazu mozgu wsrod uzaleznionych od jedzenia, seksu czy opiatowych narkomanow? No bo juz ich strona pod teze stracilaby jakakolwiek wartosc a u nofaperow trafila pod podatny grunt.

Nofap to jest bzdura stworzona pod hipergamiczne spolczenstwo pelne prawiczkow.
  • Odpowiedz
@corinarh: o czym ty #!$%@? typie? Wypluwasz z siebie jakies strumienie swiadomosci. Jak sam przedstawiasz argumenty drugiej strony, to latwo ci to zrobic w taki sposob, zeby je obalic. Weź dowolną publikacje z zalinkowanych tam badan i to obal.
  • Odpowiedz
@nielegalny_imigrant: no racja, myslalem, ze chodzi o to samo, chodz niektore publikacje cos tam tez o masturbacji piszą

generalnie nie chodzi mi tutaj o to czy maja racje czy nie, tylko #!$%@? mnie jak ktosc kto nie ma wyksztalcenia w danej dziedzinie mowi co mu sie wydaje zaczynajc "z naukowego punktu widzenia"

mozliwe, ze to jest bujda
  • Odpowiedz
niektore publikacje cos tam tez o masturbacji piszą


@Maka_Albarn: które dokładnie?

kto nie ma wyksztalcenia


@Maka_Albarn: skąd wiesz jakie @corinarh ma wykształcenie? Poza tym to nie są lata 80, dzisiaj naprawdę nie trzeba mieć wykształcenia, żeby jakąś dziedzinę naukową ogarniać lepiej od profesora, wystarczy trochę rozumu, samozaparcia, ciekawości i internetu.

z naukowego punktu widzenia


@Maka_Albarn: prawda jest taka, że widziałem ogromną ilość artykułów popularnonaukowych, twierdzących że masturbacja jest zdrowa.
  • Odpowiedz
@nielegalny_imigrant:

Są tam artykuły o " Compulsive Sexual Behaviors', tu pare ze slowek kluczowym "masturbation"

1. The Proof of the Pudding Is in the Tasting: Data Are Needed to Test Models and Hypotheses Related to Compulsive Sexual Behaviors

2. Should Compulsive Sexual Behavior be Considered an Addiction?

3. “Unusual masturbatory practice as an etiological factor in the diagnosis and treatment of sexual dysfunction in young men”

4. Male masturbation habits and
  • Odpowiedz