Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr jestem z ex-puszczalską dziewczyną i żałuje, że ja taki nie byłem

Mireczki muszę się Wam znowu wyżalić. Jestem w związku z dziewczyną na tyle długo, że bardzo szczerze ze sobą rozmawiamy. Ostatnio jednak powiedziała mi, że muszę o czymś wiedzieć. Strasznie mnie to ruszyło. Powiedziała, że oprócz tych dwóch byłych do których się przyznała na samym początku naszej relacji odpier*alała różne numery których teraz bardzo żałuje. Krótko mówiąc była dosyć puszczalska. Twierdzi, że obecnie chce się zmienić i że jestem dla niej najlepszym facetem jakiego miała (aczkolwiek po tym co powiedziała jest mi ciężko w to uwierzyć). Powiedziałem jej, że dziękuje za szczerość i nie będę patrzył na nią przez pryzmat jej przeszłości. Rozpłakała się. Powiedziała, że była wyzywana od ku*ew i prosiła mnie o szczerą odpowiedz czy mam ją za ku*we po tym co powiedziała. Powiedziałem, że nie i nie ma to dla mnie większego znaczenia bo w życiu popełnia się błędy a widzę u niej skruchę i generalnie mogła by to skutecznie przede mną ukryć ale mimo wszystko tego nie zrobiła.

Wiecie co mnie najbardziej ruszyło w tym wyznaniu? To, że ja całe życie czekałem na kogoś wartościowego. Nigdy nie chciałem tak po prostu sobie zaruchać. Nigdy nie chciałem zranić jakieś niewinnej dziewczyny. Szukałem osoby która będzie mnie wspierać i rozumieć. Szukałem emocji. Gdy ona tymczasem bawiła się w najlepsze. Teraz mam poczucie, że zmarnowałem najlepsze lata swojego życia na bycie romantykiem i obrońca moralności. Rada dla potomnych. Korzystajcie z życia jak macie okazje. Nigdy nie umiałem być ch*jem i bardzo tego żałuje.

Swoją drogą. Jak jest to kolejna laska która wyczuła, że jestem miękki i właśnie mną manipuluje (jeszcze nie wiem po co) to kończę na sznurku. Mam dość.
#rozowepaski #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
  • Odpowiedz
WykopowyEkolog: Jesteś dla niej betaprzystania po tym jak się wyszalala z chadami, taki już los chłopaków o twoim charakterze, kobiety takimi gardzą ona, ładnie sobie tutaj ciebie zmanipulowała tym rzewnym wyznaniem. Nie traktowałbym na twoim miejscu tego związki poważnie, poruchaj ile się da i olej, @patrzpan ma racje jesteś dla niej frajerem

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
Adam: Pytanie tylko czy będzie Ci oferować tyle co tym wcześniejszym i wymagać niewiele więcej, czy bierzesz niepełnowartościowy produkt za o wiele wyższą cenę. Bo to, że teraz wie czego oczekuje to normalne, ale nue musisz być Jezusem od spełniania jej życzeń.
Tak jej to wyłóż - możesz zaoferować to czego potrzebuje, ale ma być uczciwa wzamian, a nie alfa szmaci beta płaci( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@TYR47h: Nie obrażaj mnie proszę! ;-)
Psycholodzy to pseudo znachorzy którzy nie mają umiejętności logicznego myślenie i wszystko potrzebują wyczytywać z książek i robić pseudo eksperymenty mające tylko na siłę udowodnić ich tezę.
Żaden autorytet. Na dodatek wraz z ich "wiedzą" idzie mylne przekonanie o swojej mądrości często nie idące w parze z umiejętnościami analitycznymi.

Wystarczy analiza i logiczne myślenie. Umiejętność oceniania rzeczywistości w. kryterium przyczyna-skutek

:-)

P.S.
Dzięki :-)
  • Odpowiedz
@TYR47h: Wiem że nie ironizowałeś. Ja tylko się oburzam na porównanie do psychologa :-D Bo jak dla mnie to są pseudointeligenci z wysokim ego ;-)
Opinia również na bazie obserwacji i analizy.
Jeszcze raz dzięki :-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: więc po prostu to zakończ, bo będziesz się męczył, nie jesteś w stanie tego przełknąć widocznie i jakoś się nie dziwię, bo dużo osób nie jest. Tak, dajesz sobą manipulować, ona doskonale o tym wie, prawdopodobnie traci do ciebie szacunek, zaraz jakiś bolec na boku się może pojawić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ogólnie, musisz sobie odpowiedzieć, czy bardziej trapi cię jej przeszłość sama w sobie, czy
  • Odpowiedz
AnonimowaDziewczyna: @AnonimoweMirkoWyznania: Wzieła cię typowym ruchem wyprzedzającym, najprawdopodobniej w twoim otoczeniu jest ktoś kto zna jej przeszlość zatem zapobiegawczo rozpłakała się przed tobą jak to ludzie byli dla niej niemili, chce się zmienić oraz "czy masz mnie za #!$%@?ę" ty jak rasowy bluepill beciak przyjąłeś to z nastawieniem "przeszlość nie ma znaczenia" Teraz ona już wie, że ma cię w garści i będziesz dobrym bankomatem, który bedzie w towarzystwie bronil
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zasmakowała #!$%@? alfy, więc już zawsze będzie ten smak pamiętała. Szczególnie wtedy jak okażesz słabość lub jej wzrośnie samoocena. Z drugiej storny jak będziesz utrzymywał ją w poczuciu, że trafiła w totka (pewność siebie), to będziesz miał fajną zabawę w łóżku.
  • Odpowiedz
MikroblogowyŁobuz: @pablo_arriva: OP też nie ma tych "ideałów" wbudowanych w swój światopogląd, jeśli wystarczyła jedna dziewczyna żeby zaczął żałować tego jak się prowadził. Jeśli żałuje "próby bycia wartościowym człowiekiem" tylko dlatego, że dziewczyna nie podjęła tej próby, to czy te ideały i wartości składające się na "wartościowego człowieka" są zgodne z jego charakterem i wpisane w jego zasady?

Czy też są oceną rzeczywistości przez emocje bez głębszej ideologii? Teraz już
  • Odpowiedz
OP: @Chlaposz_Minetosz: Nie mam pojęcia dlaczego mi to opowiedziała. Nie ma praktycznie żadnych szans, żebym się o czymkolwiek dowiedział. Nasi znajomi pochodzą z zupełnie innych kręgów a do tego ja nie mam kontaktu z jej znajomymi. Twierdziła, że po prostu musi się tym ze mną podzielić bo bardzo jej to leży na sumieniu. Problem w tym, że ja ze swojej strony mam bardzo duże problemy z zaufaniem i te jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem. Problem z tym, że Twój opis jej brzmi jak "damage goods". Takie kobiety są bardzo dobre, jak jesteś cały czas osobą dominującą i Twoja wartość na rynku matrymonialnym jest wyższa od jej. Powiedzmy 5 lat mineło, oświadczasz się. Jeśli będziesz ją widział jako wspaniałego jednorożca i będziesz traktował jak księżniczke, to prawdopodobnie zatęskni za tym jak ją "alfy" traktowały. Tego się strzeż. Pracuj nad sobą, nigdy nie spoczywaj na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a to nie jest tak, ze zasady ma sie dla siebie?

Nie chcesz dziewczyny z przeszloscia to ja rzuc i koniec.

Rozumiem gniew, ze oklamala. Ale to po co sie katujesz w takim zwiazku? Bo tak to brzmi.
A jesli jednak jest wartosciowa mimo przeszlosci to skoncz rozpamietywac(wszak ona wcale nie wspomina tego dobrze jak to promujesz w ostatnim akapicie).
  • Odpowiedz