Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tldr jestem z ex-puszczalską dziewczyną i żałuje, że ja taki nie byłem

Mireczki muszę się Wam znowu wyżalić. Jestem w związku z dziewczyną na tyle długo, że bardzo szczerze ze sobą rozmawiamy. Ostatnio jednak powiedziała mi, że muszę o czymś wiedzieć. Strasznie mnie to ruszyło. Powiedziała, że oprócz tych dwóch byłych do których się przyznała na samym początku naszej relacji odpier*alała różne numery których teraz bardzo żałuje. Krótko mówiąc była dosyć puszczalska. Twierdzi, że obecnie chce się zmienić i że jestem dla niej najlepszym facetem jakiego miała (aczkolwiek po tym co powiedziała jest mi ciężko w to uwierzyć). Powiedziałem jej, że dziękuje za szczerość i nie będę patrzył na nią przez pryzmat jej przeszłości. Rozpłakała się. Powiedziała, że była wyzywana od ku*ew i prosiła mnie o szczerą odpowiedz czy mam ją za ku*we po tym co powiedziała. Powiedziałem, że nie i nie ma to dla mnie większego znaczenia bo w życiu popełnia się błędy a widzę u niej skruchę i generalnie mogła by to skutecznie przede mną ukryć ale mimo wszystko tego nie zrobiła.

Wiecie co mnie najbardziej ruszyło w tym wyznaniu? To, że ja całe życie czekałem na kogoś wartościowego. Nigdy nie chciałem tak po prostu sobie zaruchać. Nigdy nie chciałem zranić jakieś niewinnej dziewczyny. Szukałem osoby która będzie mnie wspierać i rozumieć. Szukałem emocji. Gdy ona tymczasem bawiła się w najlepsze. Teraz mam poczucie, że zmarnowałem najlepsze lata swojego życia na bycie romantykiem i obrońca moralności. Rada dla potomnych. Korzystajcie z życia jak macie okazje. Nigdy nie umiałem być ch*jem i bardzo tego żałuje.

Swoją drogą. Jak jest to kolejna laska która wyczuła, że jestem miękki i właśnie mną manipuluje (jeszcze nie wiem po co) to kończę na sznurku. Mam dość.
#rozowepaski #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 55
  • Odpowiedz
MartinelloPietruszka: Szansę możesz dziewczynie dać, ale i tak będziesz już niestety to „czuł” - zwłaszcza jak masz w głowie to, że czekałeś na osobę wyjątkową.

Ten „długi czas” jaki z nią jesteś, jest faktycznie taki długi, że już jest szczerze?

Byłem w relacji z dziewczyną, za którą bym oddal wszystko taka byla dobra, taki to był piękny związek, który niestety się skończył, bo #!$%@?ła manianę. Taką nie w jej stylu. No
  • Odpowiedz
miala zanizona samoocene i problemy z samoakceptacja


@kfiatek_na_parapecie: Ile ja się pierdzielenia o tym nasłuchałem. I to był błąd słuchać, bo tak naprawdę okazała się przebiegłą s*ką.

Co do OP-a to trzeba być głupim by żałować, że się nie dupczyło jednej za drugą. Antycnota nie jest cnotą i ani to nie jest w jakiś sposób wartościowe, ani nie można tego nazwać korzystaniem z życia.

Poza tym cholera wie, co ta jej
  • Odpowiedz
OstryTygrys: @kfiatek_na_parapecie @PrinsFrans
Miałem taka znajoma, bogata przeszlosc bo ona caly czas #!$%@? sie w zlych facetach, taka ufna i potrzebujaca akceptacji, zanizona samoocena. Ile ja i inni jej znajomi nasluchalismy sie o jej problemach w dziecinstwie (wychowanie bez ojca, bieda) itp koniec końców wyszło, że panna jest zwykłym szonem, który skacze po bolcach alfa, o znajomych przypominała sobie tylko wtedy gdy kolejny "zły chłopiec" dał jej kopa w dupe. Identyczny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie bierzesz pod uwagę jednej podstawowej i istotnej rzeczy.
Ile OP ma lat. Bardzo często mamy właśnie w ten sposób do czynienia z kryzysem wartości. Kiedy podmiot widzi że ciągle dostaje po dupie (a tak można odebrać z jego wiadomości) a inne osoby nie postępujące w ten sposób wręcz przeciwnie wówczas czuje się oszukany i wykorzystywany przez społeczeństwo.
Że te wszystkie ideały są nic nie warte i są stworzone przez
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Żałować jedno ale ile osób próbuje zadośćuczynić osobom które zostały przez nie skrzywdzone? Samo lamentowanie itp to bardzo mało. Głównie chodzi o interes aby "ktoś" im przebaczył.
To było tak ogólnie
Jeśli chodzi o tą sytuację możliwe że jest tak jak napisałem wcześniej. To żałowanie może wynikać z aktualnej sytuacji gdzie ma "zysk". Sam napisałeś jakim jesteś człowiekiem. Ja z autopsji Ci powiem że zmarnowałem 5 lat życia bo byłem
  • Odpowiedz
OP: @lucky7: @hiszpanskizdobywca: @pablo_arriva: Widzę, że Panowie się bardzo rzeczowo wypowiadacie dlatego postanowiłem Wam odpisać z mojego własnego konta. Zacznę od tego, że może trochę przesadziłem z tym określeniem jej jako puszczalska. Teraz bardziej szczegółowo. Ja mam 21 lat ona 19 lat. Ona ma za sobą (w kolejności) typa z klasy któremu dała bo chciała z nim być a on ją wykorzystał i nic z tego nie było,
  • Odpowiedz