Wpis z mikrobloga

Dlaczego mój komputer widzi tyle kart przeglądarki, kiedy otwarte mam 4, tyle sketchupa, kiedy otwarty jest jeden? W ogóle to ma jakieś znaczenie? Co zrobić(oprócz kupienia nowego komputera, bo na niego jeszcze mnie nie stać) żeby się tak nie wieszał, żebym mogła jakoś zdać te sesje bez większego #!$%@?. #pytaniedoeksperta #komputery #pcmasterrace #pytanie
kommen-tu-ja - Dlaczego mój komputer widzi tyle kart przeglądarki, kiedy otwarte mam ...

źródło: comment_4BlvppWj9VJcdm2IHs6C6XuzdT8ly9fl.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kommen-tu-ja: tak jak myślałem, opera też używa tej metody, że każdy plugin, zakładka, dodatek, inne ficzer ma osobny proces - dlaczego? no jak sie dodatek do yt wykrzaczy to przegladarka się nie wywali cała ale tylko ten jeden ficzer wiec nic tutaj nie zrobisz

Co z tym SketchUp? Jak i7 3 lub niżej generacji to chyba czas na zmianę :)
  • Odpowiedz
@kommen-tu-ja: Jest to całkowicie normalne. Dziś przeglądarka internetowa nie jest do przeglądania stron w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale do przeglądania aplikacji webowych (jako takich stron internetowych praktycznie się już nie robi). Każdy proces otwierany jest dla każdej aplikacji, a często i dla jej części, do tego dochodzą procesy samej przeglądarki i możesz mieć bez problemu kilkanaście procesów przy niewielu kartach. Nie ma w tym nic złego, takie jest dziś
  • Odpowiedz