Wpis z mikrobloga

Niestety... To prawda. Na ile pojmuję sytuację, Noteckie wykupiło Gniewosza i markę skundliło po pierwsze pogarszając jej smak, a po drugie lejąc piwo do tych ohydnych, dziecięcych buteleczek .

Ah well. Nic nie trwa wiecznie, nie można się jednego smaku, jednego przekonania, jednego miejsca trzymać po wieki wieków. :(

Pijmy. Noteckie 4x Gniewosz 4x.

#poprostujester #pijmyzwykopem
  • 32
@Shaki: Niestety, Harnasia nie cierpię - podchodziłem kilka razy, za każdym razem mam wrażenie jakby ktoś do piwa strzepał papierosa. Nie podchodzi mi, ni cholery nie lubię, nie przekonam się. :\
@JesterRaiin: Dla mnie Harnaś to jest taki napój piwny, jest lżejszy w smaku od większości koncernowych więc jak mam po prostu ochotę wlać w siebie kilka tanich browców na świeżym powietrzu to sięgam po niego ;c
@gaska: Też takie mam skojarzenie. Jak cholerny, #!$%@? Kubuś.

Uważam, że to zabieg celowy, mający na celu osłabienie jakości marki.

@gram_w_mahjonga: Słusznie. Raz na jakiś czas warto sobie zrobić przerwę od typowych nawyków życiowych. Jakby było trudno, polecam Skwierczący Aksjomat na rzucanie czegokolwiek. ;]

@John112: Nie wiem jak to wygląda naprawdę, ale browar-gontyniec.pl przechodzi na browarczarnkow.pl nie odwrotnie. Pomyłka ?
@JesterRaiin: Aaa przypomniała mi się anegdotka :D

Chmielaki krasnostawskie, siedzimy z kumplami w którymś namiocie i łoimy browce - kulturka. Jeszcze dzień był, więc mieliśmy wypite tak po 2 na głowę, więc jeszcze nic poważnego. No i że niektórzy palili, to z jednej puszki zrobiliśmy dyżurną kiepownicę. A trochę w niej piwa jeszcze było, tak ociupinkę. No i kiepujemy tam jeszcze przez okres ~2 piw po czym dosiada się do nas
@Shaki: Nikomu nie bronię, zwłaszcza jak lubi. Ja po prostu poniżej 6 procent rozróżniam jedynie szczochy i no takie sobie typowe jak każde inne. Smak mam wypalony - latami yerba mate piłem ;]

@Marmite: U nas kiedyś to było popularne - właśnie strzepywać popiół z petów do piwa, które się pije. Szybka i mocna faza + obrzydliwy kac, no ale jak ktoś lubi...