Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy. Szukam sprawdzonego sklepu z tabletkami poronnymi. Chodzi o Mifepristone i Misoprostol. Zastanawiam się nad 9tygodni.pl ale nie wiem czy to legitne. Ktoś coś?
#pomocy #aborcja #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Tutaj można zobaczyć, jak dziecko w 7. tygodniu od poczęcia, w łonie matki, ma akurat czkawkę:
https://www.ehd.org/movies/248/Hiccups-&-Startle-Response?mov_id=248&language=71

Najpierw przez 11 sek filmu jest pokazany model dziecka w tym wieku. W 12. sek zaczyna się nagranie z mikro-kamery: widać główkę dziecka, twarz dziecka, rączki, i to jak 7 tygodniowe dziecko w łonie matki rusza nóżkami oraz reaguje na zaskoczenie. CZKAWKĘ widać między 23sek a 25sek
  • Odpowiedz
WiedźmińskaŁania: Znam jedną osobę co odsiedziała wyrok za doprowadzenie do śmierci dwóch osób. Sprawa wyglądała tak, że podał tabletkę wczesno poronną swojej dziewczynie, w powikłaniach zmarła ona i jej nie narodzone dziecko.. ukrywał się w Anglii ale i tak go złapali. Szkoda dziewczyny miała wtedy 16lat. Kolejna historia wyglądała tak, że mój sąsiad zaliczył niby wpadkę i poprosił o pomoc, na necie zamówiliśmy tabletki, przyszły na mój adres bo on bał
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze można po urodzeniu oddać do okna życia.

A poza tym trzeba było być odpowiedzialnym i dorosłym, a nie tylko pełnoletnim.

PS. Jak się wstydzisz powiedzieć matce/ojcu, to błąd, bo przecież nie zjedzą cię, nawet jeśli nie będą zadowoleni.

PS.2 Nigdy do końca nie należy być pewnym, że dana substancja okaże się zupełnie obojętna na twój stan zdrowia.
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnyBydlak: Ale #!$%@? gadacie, równie dobrze można umrzeć przy porodzie czy przypadkowej ciąży pozamacicznej, a w przypadku silnej alergii od zapachu np. sera.

Ja bym celowała w jakąś klinikę, która oferuje jednodniowy pobyt wśród wykwalifikowanego personelu medycznego. Tylko to by mi dało spokój, że w razie komplikacji ktoś by mnie może ogarnął.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz