Wpis z mikrobloga

Dziwię się ludziom, którzy mieszkają w toruniu, tucznika nie ma, gocha wyłączyła stream, powinni tam wpaść i #!$%@?ć ich na amen, wejście to żaden problem wystarczy powiedzieć daniel nas przysłał, wziać 4pak taterki i wbijacie, ten debil jaca nie ogarnia nic, zasrana gocha chętnie was wpuści, później robicie #!$%@? taki jaki toruń nie widział, nagrywacie na kamerce jakieś, oczywiście twarz zasłonięta i jeteście bogami wykpou jak i internetu... No ale tak zapomniałem same #!$%@? w toruniu mieszkają na czele z lamusem z połamaną tibią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
@tomazzo69: Nikt normalny nie bedzie ryzykowac dla poklasku w internecie.... Tak to juz dawno by go wbil na Urzednicza, czy do Rafonixa, Bystrzaka skoro adresy sa znane, ale nikt nie jest na tyle glupi. Dziwic jedynie moze, ze zaden na miescie nie wylapal nawet liscia, chyba ze po prostu o tym nie wiemy, lub nie wychodza z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartexx96: Ale glupi dlaczego? Jestes z torunia, ogladasz strima, patrzysz gocha go wylacza, kilka minut i jestes na melinie, robisz #!$%@? i wychodzisz jakby nigdy nic, zero dowodow, a ty wbijasz na wykop i piszesz " ha ha ha" bedzie patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomazzo69: tak zeby byc jak to napisales bogiem internetu i wykopu ryzykowac pojscie w pasiaki ambitny cel.. Pokaz jaka Ty nie jestes #!$%@? udaj sie tam i to zrob.. Mysle ze ludzie z Torunia maja ciekawsze zycie niz interesowanie sie jaimis debilami
  • Odpowiedz
@Czarnakawa8585: Za daleko mam do nich, zeby moc z minuty na minuty dzialac, uwierz mi jakbym mieszkal w toruniu to juz dawno ta posciel w oknie byla by spalona, a po dzisiejszej akcji gocha i jaca obrociliby sie w popiol :)
  • Odpowiedz
@tomazzo69: no tak slynny tekst za daleko mam do nich( ͡° ͜ʖ ͡°)Mam duzo znajomych w Toruniu i uwierz mi ze polowa tylko slyszala cos tam od kogos o Magicalu a druga polowa uwaza, ze onie nie mieszkaja w Toruniu po podgorz uwazaja za wioche i gowno ich obchodzi co tam sie dzieje
  • Odpowiedz
@tomazzo69: nie dziw sie bo dziwką zostaniesz ,ale patrzać na twoje #!$%@? myślowe i odgrażanie sie przez monitor mając max 14 myślac że bez strima nie ma dowodów to jesteś jakąś amebą umysłową albo #!$%@? darkiem. #!$%@?ć tucznika ale zgrywanie kogoś kim się nie jest utwierdza tylko że jesteś kozak w necie #!$%@? w świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Pokaz mi gdzie napisalem, ze to drugi koniec swiata (typowe #!$%@? dzieciaka), napisalem tylko, ze ci co mieszkaja w toruniu i maja kilka minut do tucznika powinni to ogarnac jesli jest okazja, bo i tak za chwile wsiadzie w takse podstawiona pod klatke i #!$%@? mu zrobicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wiem po sobie jesli chce sie komus #!$%@? to sie znajdzie sposob, elo :)
  • Odpowiedz
@tomazzo69: Dlaczego ktos ma sobie robić problemy bo ty tak chcesz? Jestes taki fifa rafa (pewnie 60kilowa #!$%@? na liścia) to bierzesz manatki i jedziesz do Torunia robić #!$%@?. Zreszta szkoda #!$%@? gadac bo gadka z toba przypomina grę w szachy z gołębiem - ten nasta na szachownice po czym odleci myśląc ze wygrał. Elo :)
  • Odpowiedz