Wpis z mikrobloga

Mirki, zburałem babę w #dino bo mećkała bułki na regale bez rękawic. Spytałem, czy mogę pomacać te bułki, co sobie do wora już wrzuciła, stała zdziwiona, bo nie wie o co chodzi i że się czepiać. Na moje pytanie, skąd mam mieć pewność, że wcześniej nie grzebała tą ręką w dupie, powiedziała, że przesadzam. A za mną, przy dziale z czekoladami, stoi dziadek i krzyczy: Masz rację.

Na żywo było śmieszniejsze.
#wpolscejakwlesie #wpiszdupy
  • 63
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: pomijając to, ze bułki dość często wysypują sie w sklepie na podłogę, ale tego chyba każdy jest świadomy, to najgorsze co widziałem to gołębie które zaczęły sobie dziobać bułki czekające na wniesienie do sklepu, a jak wiadomo gołębie to latające szczury.
  • Odpowiedz
@mateolinho: tez tak zrobiłem przed świetami z tym że z dziadkiem, który grzebał w drożdżówkach i mówię do niego czy to tak ładnie dotykać brudnymi łapami drożdżówek a potem ktoś je będzie jadł, a koles:
- wie Pan co ja wezmę wszystkie te drożdżówki bo ma pan racje, i wziął z 7 drożdżówek i poszedł do kasy #!$%@?
  • Odpowiedz
@mateolinho: Dlatego w cywilizowanych krajach wprowadzili półki z pieczywem do którego nie możesz sięgnąć ręką, tylko sobie łopatką przesuwasz bułki do rynienki i one do Ciebie wylatują, wszyscy zadowoleni. I najlepiej, że wprowadzili to w Lidlach itp. Tylko u nas nie można oczywiście.
  • Odpowiedz
@mateolinho:
JA PIE&^%LE JAK MNIE WKU%$*AJĄ TAKIE CIOTY, NO KU%WA.
Idziesz sobie do kaufika, biedronki czy innej stonki po bułki. ALE NIE. On już tam jest. Janusz poklepywacz, masażysta pie%$*lony. Bierze taką bułkę i maca jak pośladki dupy Maryni. Masuje i miętosi. O tym że należy ubrać foliowe rękawiczki do tego przedsięwzięcia, słyszał ukradkiem w Normandii w 44'. A weź mu zwróć uwagę.
-Proszę Pana tak nie...
-Ale tu samoobsługa hehe. Hehe.
Nic to nie da. To jego koncert. Wali w te buły jak na jeb''ej perkusji. Mistrz instrumentów
  • Odpowiedz
tylko piekarni bez samoobslugi


@a7xksi: Jaką masz pewność, że ludzie pracujący w tej piekarni - nie grzebią w dupie przed wyłożeniem bułek, chleba itd. na regał? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@mateolinho: Dobrze zrobiłeś!
  • Odpowiedz