Wpis z mikrobloga

Mamuty zabijaliście dla własnych korzyści, a z dzikami #!$%@? szopkę. Beka z Was total, mam nadzieje że za rok przejmiecie się losem chrabąszczy, co roku setki tysięcy bezbronnych chrabąszczy zostaje pozbawione życia przez dzieci i młodzież, tym się zainteresujcie.
#dzik #gownowpis #polska #bekazpisu #zwierzeta #polowanie #polityka #heheszki #humorobrazkowy #patostreamy
medix - Mamuty zabijaliście dla własnych korzyści, a z dzikami #!$%@? szopkę. Beka z ...

źródło: comment_SHPA2HTXzEyAcPGxyxgVwfxNWWkJtCg9.jpg

Pobierz
  • 6
@medix Chrabąszcze, tfu, gardzę. Robiłam na nich eksperymenty i rizałam je w stodole siekierą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te chitynole są tak obrzydliwe, że aż przyjemnie się je torturuje (ʘʘ)
@Sertralina: nie wiem dlaczego ten post się nie wyświetla na żadnym tagu XD ale mniejsza, ja łapałem chrabąszcze w te kartonowe pudełko na coca-cole z McDonalda, i #!$%@? do środka kiedyś, ohhh to byli czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sertralina: ja za małolata robiłem bitwy owadów w sloiku, w zaciśniętej dłoni przenosiłem po 5 pająków, do momentu jak mnie jeden z nich nie #!$%@?ł, ból czuje do dzisiaj XDD
@Sertralina: mało tego, te pajęczaki były łapane najczesciej pod balkonami, a takie rare to były gazowniaki XD czyli takie czarne szybkie co najczęściej siedziały w skrzynce tej od gazu przy bloku, i właśnie jeden z nich mnie tak ukąsił boleśnie XD