Wpis z mikrobloga

Nie dość że zawsze były wojenki na tagach #bitcoin to teraz jeszcze tutaj śmieciowe posty objaśniające co ktoś zrobił, napisał, kliknął na innym serwisie #zapread ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoby kłócące się o quality content a tworzą sami największy ściek. Też chcę mieć udział w tym więc na zdjęciu jest kasztan który nie ma nic wspólnego z #kryptowaluty

#heheszki
d.....s - Nie dość że zawsze były wojenki na tagach #bitcoin to teraz jeszcze tutaj ś...

źródło: comment_hOkYef6XBoCxnE9K4raMn6L8IoAR2GKc.jpg

Pobierz
  • 15
@devones: Wiem i przyznaję to. Ja potrafie się śmiać z siebie i mimo wszystko staram sie być obiektywny. Z krypto też np. pawlo nie wyobraża sobie że mogę napisać coś pozytywnego o innej krypto. Ja nie bedę zakłamany. Pochwaliłem Grina że nie ma premine, napisałem że "szacunek dla developerów" to jemu już się to nie spodobało... Co mam kłamać? Jednak nie pozwolę żeby on ściemniał tu i mieszał mnie z błotem.
@cyberpunkbtc: Ale co to kogo obchodzi? Wyjaśnij sobie na tym serwisie wszystko z nim skoro tam pisze a nie dodajesz na #bitcoin jakieś śmieci które nie interesują nikogo poza grupą może 3 osób. Sam tak często jesteś oburzony o dobre wpisy na tagu a tworzysz całe nowele co ktoś zrobił w innym serwisie. Robisz dokładnie tak samo syf. Nie odpowiadaj mi bo nawet nie chce mi się kontynuować tego wywodu.
@devones: nie znasz się nie wiesz co jest spamem a co nie nie wiesz co jest cenzurą a co nie, tak naprawdę nic nie wiesz ;) Pamiętasz co zrobił tu za to, że oglądaliśmy hash war na bch? jest coraz gorzej.
Człowiek bez wstydu i bez moralności uczy nas wszystkich jak żyć.


@pawlo74: Oczywiście po swoim komentarzu również ty musiałeś dopisać jakieś gówno obrażające kogoś. Nie mogłeś się oprzeć. Wcale nie jesteś lepszy w tej chwili. Naprawdę nikogo to nie interesuje kim on jest, kim ty jesteś. Chodziło mi że w tym momencie również ty dalej prowadząc jakieś wyzwiska i wojenki w tym wpisie tworzysz teraz identyczny ściek. Później się dziwicie że