Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki!
Jestem facetem lvl 22, wiec no juz nie dzieckiem i staram sie ustawic jakos swoje zycie. Aktualnie jestem singlem chociaz szukam swojej drugiej tylko jest maly problem. Maly to bardzo dobre okreslenie bo mowimy tu o moim przyrodzeniu... ktorego rozmiar nie bylby podejrzewam satysfakcjonujacy dla mojej partnerki a tym bardziej dla mnie (ok 10cm). Mam rowniez problemy z brakiem produkcji nasienia. Odwiedzilem dobrego urologa ktory stwierdzil ze przyrodzenie jest faktycznie dosc niewielkie co mnie bardzo zasmucilo, mimo iz ja o tym dobrze wiedzialem, lekarz podejrzewal zespol Klinefeltera jednak po dokladnych badaniach wykluczylismy to schorzenie. Nawet jezeli uda mi sie "naprawic" moje przyrodzenie i bede w stanie miec dzieci to wydluzyc go nie mozna w zaden sposob do satysfakcjonujacych rozmiarow (przyjetych za normalne). Mam kilka kobiet z ktorymi przebywam w bliskich kontaktach jednak strach przed seksem mnie paralizuje. Wmawiam sobie ze moze jestem aseksulany, lub moze gejem ? Moze tak byloby prosciej? Ale ja kocham kobiety tylko nie wiem czy bylbym w stanie je usatysfakcjonowac... I tu Mirki rodzi sie moje pytanie czy warto marnowac jakiejs kobiecie czas zeby na koncu ja ewentualnie roczarowac? Boje sie zblizenia, wstydze sie mojej "ulomnosci" mimo ze bardzo chcialbym poczuc jak to jest byc w zwiazku i byc kochanym przez druga osobe...
#przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
Ddr: Ludzie ogarnięcie się, wiadomo że większy to generalnie( w granicach rozsądku) lepiej ale nadrobić możesz wieloma innymi rzeczami w łóżku. Mam 13cm i nie miałem problemem z doprowadzeniem do orgazmu pochwowego żadnej partnerki( którą oczywiście takie orgazmy miewa), a i dziewczyny były zawsze chętne na seks. Idź do seksuologa bo szkoda zycia żeby się czymś takim tak stresować

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@Fabitu: Tez mialem taka dziewczyne a z innymi i moja obecna jakos nie ma problemu. Zastanawiam sie co z nia bylo nie tak, podobno 10% kobiet jest aseksualna i uzywaja seksu tylko jako karty przetargowej lub ogolnie unikaja sexu.
@AnonimoweMirkoWyznania najpierw psycholog, bo se nie radzisz z kompleksami (które oczywiście da się zrozumieć, ale jak widać uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie). Bo na chwilę obecną to nawet jak spotkasz normalną babkę, która nie będzie gadać pierdół jak koledzy powyżej, to i tak nic nie wyjdzie, bo ze stresu nie dasz rady. Seks to nie tylko wsadź-wyjmij, a półmetrowy pyton też niczego nie gwarantuje (poza bólem). Są normalne panny (nawet większość), wzajemnego dawania