Wpis z mikrobloga

poszedłem na studia ale mnie #!$%@?ą, jak duże są szanse że kiedyś będę załował jak je rzucę? typ samouka here, studia głównie dla papierka(chciałbym za 10+ lat zrobić doktorat ale najwyżej licencjat zrobię zaocznie na jakiejs gównouczelni)
#programowanie
  • 14
  • Odpowiedz
@Zelber: #!$%@? mnie poziom na licencjacie i podejście prowadzących. ogólnie najlepiej mi sie uczyć we własnym zakresie i studia mi w tym bardziej przeszkadzają, z kolei doktorat chciałbym robić głównie po to, żeby po bożemu nauczyć się into prowadzenie badań i tymi właśnie badaniami w spokoju na jakiejś uczelni się zająć.
  • Odpowiedz
@klebsiella: doktorat oczywiście nie w polsce xD chciałem w polsce zrobić licencjat i ewentualnie magistra z matmy, potem doktorat ze sztucznej inteligencji/widzenia maszynowego w uk albo usa
  • Odpowiedz
@g1venchy a no to spoko, jak doktorat za granicą xD u nas gdzieniegdzie jest spoko kadra, ale prawnie jesteśmy za murzynami.
Zrób zaocznie, ale nie na gownouczelni licencjat i mgr
  • Odpowiedz
@g1venchy: Znaczy nie wiem jak w innych dziedzinach, ale w przyrodniczych może nie tyle co patrzą gdzie robiłeś mgr/licencjat, ale u kogo. A ci szanowani bardziej profesorowie/doktorzy pracują jednak na państwowych uczelniach.
  • Odpowiedz
To zrób szybko ten licencjat, potem mgr. A potem lecisz według własnego uznania na doktoracie. Innej drogi nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na to kto i jak uczy nie masz wpływu.
  • Odpowiedz