Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
@Filala: trudno o większego rana niż ci ludzie którzy się podbiecaja tym jak to oni nie mogą funkcjonować bez kawy i jak to ona im daje życie xD robienie z tego boskiego napoju który im daje życie i pozwala funkcjonować normalnie ja #!$%@? po prostu jesteście uzależnieni od używki czym wy się dzbany chwalicie xD

  • Odpowiedz
@Filala: Ja zawsze mam zagwozdkę. Z porannej kawy najbardziej budzi mnie "rytuał" jej przygotowywania (a przy ekspresie kolbowym to kilkuminutowa procedura) i sam zapach świeżo mielonej/zrobionej kawy.
Nie wiem w sumie czy kofeina jeszcze na mnie działa jakoś specjalnie pobudzająco, ale poranne robienie kawy i jej zapach na pewno.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: możesz coś więcej napisać o tej Twojej kawie z tłuszczem? Brzmi to obrzydliwie chociaż wierzę, że może się za tym kryć coś smacznego. Ile tego oleju? Ile masła? Po #!$%@? to w ogóle? (rozumiem że nie słodzisz bo keto, ale to nie znaczy, że nie można normalnie wypić czarnej przecież)
  • Odpowiedz
@Filala: @vind: Też tego nie rozumiem, tej gloryfikacji kawy, te chwalenie się niemożliwością funkcjonowania bez kofeiny, konieczności picia kawy.

To jest już jakiś #!$%@? kult kawy.
  • Odpowiedz