Wpis z mikrobloga

Tak patrząc na możliwości polskiej sceny, to można skręcić jeszcze jeden fajny teamek tak na tier3
(a nóż-widelec mógłby powalczyć z takim AGO/Kinguin/VP :) )
a więc demonstracja:
neo - rola IGL, wiadomo ten sam przykład co taz, choć nie ukrywam że zobaczyłbym Filipa jako aimera. może grając w zupełnie nowej drużynie ze świadomością że zaczyna od nowa dałoby mu to boosta motywacyjnego i pomogłoby mu to się przede wszystkim odbudować :) (jednak nie zapominajmy że neo wspominał że chciałby przeprowadzić operacje, a to odciągnęłoby go od gry.)
innocent - doświadczony, gracz hybryda, na 100% pomógłby neo w prowadzeniu i rzuciłby kilka świeżych pomysłów na gre, których brakowało w VP (pytanie tylko czy chciałby wrócić na polskie podwórko.)
reatz - podobnie do innocenta, solidny gracz, któremu umiejętności nie brakuje (tutaj jedynie problem z buyoutem, który według doniesień jest duży.)
morelz - tutaj wielka niewiadoma. pomimo hejtu na Piotrka zawsze byłem po jego stronie, dlatego tak jak i to było z dołączeniem do VP daje mu kredyt zaufania, bo morelz nie raz pokazał, że jak chce to potrafi. :)
hades/tudson - w kompozycji oczywiście potrzebny jest karabin snajperski i tutaj mamy do wyboru dwóch młodych graczy, którzy na ROGu pokazali się z bardzo dobrej strony. (wiem że ROG to turniej typowo dla fun'u, ale mogli dzięki temu się sprawdzić na większym lanie gdzie wiadomo dochodzi stres i emocje). osobiście wolałbym hadesa (+ z tego co mi się wydaje to tudson będzie zakontraktowany przez IB.)

z góry przepraszam za wszystkie możliwe błędy językowe, które w moim wywodzie mogły się znaleźć (szczególnie interpunkcyjne) no ale wiadomo, pisane w nocy z marszu, a do tego nigdy jakimś mistrzem języka polskiego nie byłem.

Dziękuje za uwagę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 9
@AnanasowyBaron: z całym szacunkiem dla morelza, hadesa/tudsona to nie są gracze z potencjałem na granie na wysokim europejskim poziomie co do pozostałej trójki zgoda, dodałbym do nich dwóch wschodzących cheaterów(a co niech pokażą że nimi nie są) crityourfaca i dyche to by miało potencjał imo