Wpis z mikrobloga

Dzięki temu na bilecie normalnym łapię się na promocję "Ty i raz, dwa, trzy" co obniża mi cenę


@kibiklops: w promocji obniżona jest cena kolejnych biletów, pierwszy pozostaje bez zmian

Dla pierwszej osoby wydaje się bilet jednorazowy, koszt biletu liczony jest wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową. Dla pozostałych osób wydaje się bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.
@kibiklops:
"Ty i raz, dwa, trzy" polega na tym, że od dwóch do czterech osób odbywają podróż w tej samej relacji i rodzaju pociągu. Przy czym pierwsza osoba płaci za bilet zwykłą cenę (wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową). Zwykłą tzn. dokładnie tyle samo ile zapłaciłaby jadąc samodzielnie. Dopiero osoby druga, trzecia i czwarta mają zniżkę.

SkyCash automatycznie dopasowuje najlepszą ofertę na podstawie wpisanych przez ciebie danych wejściowych. W opisanej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potrzebie: Tylko że w SkyCash bilet jest na imię i nazwisko, więc jak wprowadzę swoje dane to chyba ja jestem okazicielem biletu i jestem podróżnym drugim co ma bilet normalny wykupiony... więc co tu się nie zgadza?
@potrzebie: Dobra - to jednak nie przejdzie. Bo jak osoba pierwsza nie okaże zniżki (mimo że jej nie ma) to musi zrobić dopłatę do biletu normalnego - a dopłatę lub wezwanie do zapłaty w tym przypadku musi zrobić opiekun osoby niepełnoletniej.