Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tesknie za niebieskim i uwazam, ze za szybko dalismy sobie spokoj. Teraz boje sie do niego odezwac (tak, boje sie. Boje sie jego reakcji, tego ze mnie wysmieje, powie ze kogos ma, ze nie chce mnie i ze trzeba bylo myslec wczesniej) chociaz nie mamy kontaktu od 8 dni. Wiem, ze on zaczal sie odsuwac przeze mnie bo nie umialam sie otworzyc, zaufac mu i normalnie cos tworzyc. Sama zrobilam sie oschla bo on nie mogl sie spotkac kiedy chcialam albo cos odwolal. Oczywiscie wmowilam sobie ze on na pewno kogos ma i spotyka sie ze mna dla zartu chociaz on wielokrotnie mówił ze chce spotykac sie ze mna. Na koniec tylko sie klocilismy, w ostatnim miesiacu bywaly dni ze nie mielismy wcale kontaktu. Nie mowie ze on byl super przez caly czas bo tez nie odzywal sie kiedy mowilam mu jak mi to nie pasuje ze potrafi przez caly dzien sie odezwać, nie wie do tej pory jak mi poszlo rozmowa o lepiej platna prace. Mam zajete cale dnie praca, sportem, czytaniem ale wieczorami i tak o nim mysle. To ja mu powiedzialam ze to koniec, on nawet nie skomentowal. Chcialabym wrocix, porozmaqiac i żałuję. Poradzcie mi normalnie co moge zrobic
#zwiazki #rozowepaski #niebieskipaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 20
Ja miałem podobną sytuację będąc po drugiej stronie, nie zawalczyłem wystarczająco i choć minęło sporo czasu nie umiem sobie tego wybaczyć. Jeśli Ci na nim zależy to czasami warto się postarać i narazić na wyśmianie niż mieć później wyrzuty do samego siebie przez długi czas.
Ja miałem podobną sytuację będąc po drugiej stronie, nie zawalczyłem wystarczająco i choć minęło sporo czasu nie umiem sobie tego wybaczyć. Jeśli Ci na nim zależy to czasami warto się postarać i narazić na wyśmianie niż mieć później wyrzuty do samego siebie przez długi czas.


@PolishNail: to tez prawda, ja trochę zaryzykowałem i w sumie nic nie zyskałem bo mnie jedna olała (początkowo leciała na mnie bardziej niż ja na nią
@FeyNiX: jak ma 15 lat to pewnie wysmieje a jak jest normalnym doroslyn facetem to jak nie bedzie chcial to powie ze nie jest zainteresowany i tyle. Serio zalosne jest to naprawde ze smiejecie sie z rozowych ze jakie kretybki, boicie sie zagadac bo was wysmieje ale sami robicie to samo. A moze on nie jest #!$%@? uzytkownikiem wykopu i umie normalnie rozmawiac
@FeyNiX: no najwazniejsze niz nikt o niczym bie wie XD a nie wysmiala cie? Przeciez sam piszesz OPce ze tak Bedzie na 100 procent. Dzirwczyno, wez przede wszystkim nie zwracaj uwagi na rady tutaj i rob odwrotnie niz tu radza.
@Piotero1: wprost nie wyśmiała ale zerwała kontakt bo przestała się odzywać wiec ja wszędzie poblokowalem a później zmieniłem otoczenie by jej nie widzieć. Teraz nawet nie wiem czy żyje
@FeyNiX: no to jak laska jest na takim poziomie ze noe umie otwarcie powiedziec czy napisac ze nie chce niczego wiecej tylko przestaje sie odzywac to i dobrze ze nic z tego nie wyszlo