Wpis z mikrobloga

Na TVP1 reportaż o escape roomach, polowanie na czarownice się rozpoczęło.

Strach, lęk, mrok, groza - to właśnie escape room. To nie jest rozrywka dla każdego.

Weszliśmy z ukrytą kamerą i nikt nam nie pomógł!


Zaraz pójdzie polecenie żeby zamknąć i zakazać escape roomów. Polak ma szukać rozrywki w salce parafialnej, a nie w jakiś szatańskich escape roomach.

#escaperoom #bekazpisu
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 796
@Kajotpe: a po cichu na zapleczu coś przepychają, temat zastępczy jest, premier interweniuje, nikt o prądzie czy o KNF nie pamięta xD jaki ten kraj piękny
  • Odpowiedz
Na TVP1 reportaż o escape roomach, polowanie na czarownice się rozpoczęło.


@Kajotpe: Dlaczego oglądasz TVP? ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Dlaczego oglądasz TVP? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Morf: No cóż, jestem entuzjastą samodzielnego kształtowania swojego zdania, a nie na podstawie tego co się przeczyta na wykopie albo usłyszy w innej stacji.
Jest to telewizja państwowa, rządowa więc jestem zainteresowany tym, co rząd ma mi do powiedzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kajotpe dobrze że większość ciekawych we Wrocku już dawno zaliczyłem bo zaraz ci bolszewicy zakażą i tyle będzie z tej zabawy
  • Odpowiedz
@Kajotpe: chyba trochę dobrze, że zabrali się za Januszostwo? Myślą, że można zamknąć parę pokoi, zrobić parę zagadek i wyjebka? Oferujesz takiego rodzaju usługi to powinieneś dbać o klienta. To, że zamkną parę escaperoomow to akurat dobra wieść.
To nie Sudan aby można było sobie otworzyć biznes parówkowy bez żadnych kontroli sanepidu.
  • Odpowiedz