Wpis z mikrobloga

@Generalissimus: Spoko kolekcja :) Też zacząłem swoją rok temu (nie licząc kilkuletniego Timexa, ale nie interesowałem się jeszcze wtedy tematem). Po 4 zegarkach z podobnego poziomu cenowego jak na zdjęciu też teraz chcę jakąś markę premium, ale minie trochę czasu bo w tym roku mieszkanie kupuję :) Aż mnie boli jak sobie przeliczam jak fajny zegarek miałbym chociażby za wkład własny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Generalissimus: kolekcja nie musi zawsze opierac sie na modelach z najwyzszej polki :-) Oczywiscie sam bym chcial dolozyc do swojego malego zbioru jakis konkret ale przy dwojce dzieci i srednich zarobkach troche szkoda by mi bylo. Wole zabierac dzieciaki na rozne wycieczki zeby jak najwiecej zobaczyly :-) Kolekcja fajna, jak kazda ktora jest robiona z jakas pasja i zainteresowaniem, ja propsuje ;-)
@wujekwichura: Zaczynałem od ruskich, po nich był najpierw Breitling A17350, później speedy i kilka tudorów vintage. A teraz poluję na Striełę (na werku 3017) pierwszy zegarek w przestrzeni kosmicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dałem na luz z zegarkami kosztem podróży po świecie i nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)