Wpis z mikrobloga

@Chacha: Ja to na przykładzie stolicy mogę Ci powiedzieć, jako multiinstrumentalista, że szanuję sale na których po prostu stoi porządny sprzęt. Bębny z jakiejś rozsądnej półki, w których dba się o to, żeby jako tako stroiły i żeby hardware nie rozlatywał się w rękach i dał się regulować bez użycia kombinerek. Fajnie jak wzmacniacze gitarowe są lampowe i w miarę uniwersalne, bo wiele razy wpadałem na salę z bluesowymi zespołami, a
@Chacha
@AdamFrey To ja od siebie jeszcze dodam że fajnie jakby obsługa salki nie była sztywna że co do sekundy wylicza czas i od razu wbija do salki i wywala cały zespół. Mnie tam dwie minuty wte czy wew te nie robi różnicy a może ten zespół akurat nagrywa sobie swój nowy kawałek żeby mieć na czym ćwiczyć?

Ale ja też zazwyczaj mam próby tak że raczej ani przed ani po nas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chacha: Solidny sprzęt, akustyka i luźna ale profesjonalna obsługa to tak w skrócie. Fajnie jeśli jest jakiś wstępny setup do rejestracji próby ogarnięty, a już idealnie jest jak można sobie jakieś indywidualne odsłuchy ustawić. Jest w Lublinie taka miejscówka gdzie po wstępnym zapoznaniu ze sprzętem można poprosić gospodarzy o iPada z dostępem do regulacji głośności odsłuchów itd. Piękna sprawa! Fajnie jak są też na miejscu jakieś zapasowe kabelki jak komuś się