Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: zawsze - 90KM nie ma dwumasy, 110 ma, DPF nie ma żaden z nich. Passat będzie więcej palił no i zawias droższy w naprawie. Ale za to więcej miejsca z tyłu i trochę bardziej cywilizowane wnętrze. Ja bym brał Octavię (jeździłem jednym i drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: No i jeszcze odpowiadając na pytanie z pierwszego posta - jeśli idzie o zbieranie się i spalanie - ja miałem B5 115KM, moi rodzice mają Octavię I 101KM (niektóre źródła podają 105)
B5 - średnio ok 6,2l ropy (w większości jazda w trasie), minimum 5,2. Przyspieszenie ok, ale bez szału
Skoda - średnio 5,5l, minimum 4,1 osiągnąłem, przyspieszenie subiektywnie duuuuuuużo lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: cześć, wielowahacz w pasku mocno potaniał. Passat to wiekszy komfort. Latwiej znalezc dobrze wyposazonego passata w normalnych pieniadzach niz octavie. Skoda spoko bo lzejsza, ale najczesciej bieda opcja 'salon Polska'. Wzialbym passata. Mam teraz Borę, a to zawias ten sam co octavia czy golf iv mając porownanie z Paskiem i miałbym wybierać to wziąłbym paska (oczywi w sedanie bom polak a nie niemiec na bagażówce :D )
  • Odpowiedz